• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Semih Duran Rising Star’da Yarı Finalde…

Rising Star Türkiye’de Semih Duran Zeytinburnu’nu yarı finale taşıdı. Zeytinburnu’nun evladı Gökalp Mahallesinde ikamet eden Semih, Çeyrek finalde Tutamıyorum Zamanı adlı şarkı ile Dört jüri üyesinden tam not aldı ve seyircinin desteğiyle de Yarı finale adını yazdırdı.
09 Eylül 2016 Cuma 13:07

SEMİH DURAN KİMDİR?

Semih Duran, 15.11.1990 Tarihinde Zeytinburnu Gökalp Mahallesi doğdu. Aslen Sinop Boyabatlı. İlk ve orta eğitimini Zeytinburnu Ziya Gökalp ilköğretim okulunda gördü.10-12 yaşlarında Zeytinburnu Güneş spor da top oynadı. Futbolda yeteneğinin olmadığını anlayınca müziğe yöneldi. Küçüklükten beri müziğe aşırı bir ilgisi olan Semih Duran, 2005 yılında İstanbul teknik üniversitesi Türk musikisi devlet konservatuarı lise çalgı bölümüne girmeye hak kazandı. Lise eğitimini burada tamamladıktan sonra yine İstanbul teknik üniversitesi Türk musikisi devlet konservatuarı üniversitesi çalgı yüksek bölümüne girdi. Duran, 2015 yılında İstanbul Üniversitesinde mezun oldu. İlçemizin gurur Semih müzik eğitimine aralıksız devam ediyor. 12 Yıldır UD çalan Semih Duran bir taraftan da formasyon eğitim alıyor.
Semih, Rising Star Türkiye yarışmasına ailesinin isteğiyle katıldı. son 3. Turu geçtikten sonra yarı finale kaldı. Yarı Finale adını yazdıran Semih’in hedefi Finale çıkıp doğup büyüdüğü Zeytinburnu’na Semih, Rising Star Türkiye Birincisi olarak Zeytinburnu’na dönmek.

Zeytinburnu Halkından destek bekleyen Semih Kardeşimize destek olmak için Akıllı telefonlarına TV8 yan ekran uygulamasını indirerek oylamaya katılabilirsiniz. Semih Belediye Başkanımız Murat Aydın’a seslenerek Zeytinburnu 15 Temmuz Meydanındaki Dev ekrandan Yarışmasının yayınlanarak kendisine destek olunmasını istedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL

Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler1

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan