Futbolda Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Zeytinburnu 1957, 2020 yılında Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı hedefliyor. Futbolda Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Zeytinburnu 1957, 2020 yılında Spor Toto Süper Lig'e çıkmayı hedefliyor.

Öz Trabzonspor olan adını Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın'ın isteğiyle Zeytinburnu 1957'ye çeviren kulübün başkanı Kenan Aydın, yeni logolarının da bizzat Murat Aydın tarafından tasarlandığını ve kendilerine destek sözü verildiğini açıkladı. Başkan Aydın, yaptığı açıklamada, "Hedefimiz 2020'de Süper Lig'e çıkmak. Her hayal, birlik ve beraberlikle gerçek olur. Bunu biz geçen yıl BAL'a yükseldiğimizde yaşayarak gördük. Tüm Zeytinburnu halkını maçlarımıza davet ediyorum." dedi.

Ortak paydalarının Zeytinburnu olduğuna dikkati çeken Aydın, "Belediye başkanımız, bize gerek saha gerekse de maddi anlamda destek sözü verdi. Başkanımıza güvenimiz tam. Kendilerinin de desteğiyle Zeytinburnu ismini Süper Lig'e yazdıracağız." ifadelerini kullandı.

Ziyaretlerde İlçe Kaymakamı Ali Taşkın Balaban, Emniyet Müdürü Erdem Torlak ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’a Zeytinburnu 1957 takımının formaları takdim edildi.