• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Seramik City Şentürk Yapı’nın Hedefi sektöründe öncü ismi olmak

Uzun Yıllardır İnşaat sektöründe hizmet veren Şentürk Yapı Malzemeleri yeni showroomu ile Çırpıcı Mahallesinde Toptan ve perakende olarak hizmet veriyor.

03 Eylül 2016 Cumartesi 13:24

Zeytinburnu Çırpıcı Mahallesinde Seramik City Şentürk Yapı’da Fayans, seramik, granit, ısı grubu(kombi-radyatör), vitrifiye (seramik sağlık gereçleri) armatür, sıhhi tesisat malzemeleri, boya, mantolama ürünleri, ev dekorasyon malzemeleri ve birçok ürünün satışını toptan ve perakende olarak gerçekleştirmektedir.

Seramik City Şentürk Yapı’nın hedefini ve pazardaki yerini Yönetim Kurulu Başkanı Abdulsamet Şentürk ile konuştuk. Şentürk, Seramik City Şentürk Yapı olarak Pazarımızda lider konuma gelmeye çalışan ve bu yolda hizmet eden, çoğu zaman pazara yön veren bir şirket olmamız, fayansta lavaboda duşa kabin ve banyo dolaplarında pazarın en iyi hizmet veren firmalarıyla koordineli çalışıyor olmamız önemli bir etken. Fakat bunun yanı sıra bizi farklı kılan en önemli etkenlerden biri de, müşteri odaklı bakış açımız; Sağladığımız ürün ve hizmetlerin müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamasını garanti altına almak için durmadan çalışıyor, müşterilerimiz ve ülkemiz için pozitif değerler üretmeye gayret gösteriyoruz dedi.

İşadamı Abdulsamet Şentürk, Hizmetimizde kalitemizi en üst standartlarda tutmaya devam ederek, inşaat sektöründe Türkiye’deki en iyi şekilde hizmet sunan şirketler arasında yer almak, sürekli geliştirdiğimiz ve yenilediğimiz ürünlerimizle beraber yatırımlarımızı daha da artırmaktır. Kalitemiz, üstün hizmet anlayışımız, yenilikçi yapımız ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; müşterilerimiz için sürekli değer yaratan bir şirket olmak ve her zaman çevreye, insana, topluma duyarlı ve saygılı bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmektir dedi.

İletişim: Çırpıcı Mahallesi Prof. Turan Güneş Caddesi No:252/A TEL: 0 212 665 47 88 GSM: 0 505 112 47 88Seramik City Şentürk Yapı’nın Hedefi sektöründe öncü ismi olmak


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.5%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan