• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu'nun Gururu Cemal Kabadayı

Hayatını Taeklwondo’ya adayan Cemal Kabadayı hayalinde olan uluslararası hakemliği hedefine ulaştı.

25 Ağustos 2016 Perşembe 09:39

Zeytinburnu Spor Merkezi Kulüp Başkanı ve Taekwondo antrenörü Cemal Kabadayı Almanya’da yapılan Uluslararası hakem sınavlarını kazandı Zeytinburnu ilçesinde ilk defa bir uluslararası Taekwondo hakemi çıkarmış oldu.

Zeytinburnu ilçemizde 27 yıldır faaliyetlerini sürdüren Zeytinburnu İhtisas Spor Kulübü Başkanı Türkiye Taekwon-do Federasyonu Baş Antrenörü siyah kuşak 5.Dan Cemal Kabadayı 20 Kasım 2011 - 3 Aralık 2011 tarihleri arasında Antalya'da açılan Teknik Direktörlük kursunu başarı ile tamamlayarak Zeytinburnu ilçemizde bir ilki başardı. Başarılı Teknik Direktör Cemal Kabadayı hakem olarak binlerce müsabakalara imza attı.

Ulusal Milli Hakem Kabadayı Uluslararası Hakemlik hedefini de bir kaç yıl içinde gerçekleştirerek Tekni,k Direktörlük ve Uluslararası alanda Taekwon-do branşında spor yapacak ve yapan gençleri Türk Milli Takımında en iyi şekilde temsil ederek hedeflerinin büyük başarılara imza atmak olduğunu söyledi.

Zeytinburnu İhtisas Spor Kulübü Başkanı Cemal Kabadayı, yine Zeytinburnu ilçemizden Türkiye şampiyonları yetiştirerek Milli takımda yarıştırdığını, bu başarılarının yerel yöneticiler tarafından göz ardı edildiğini Amatör Spor Kulübü olmalarına rağmen sadece futbolu amatör spor olarak gördüklerini, bu güne kadar futbol kulüplerine yapılan malzeme yardımlarının tarafımıza hiç bir şekilde yapılmadığını yerel yöneticilerin Zeytinburnu'ndaki amatör sporlardan haberleri olmadığını, yine de bizlere sahip çıkıldığı taktirde Zeytinburnu'nu en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini, ilçemiz için var olmaya devam edeceklerini söyledi.

Uluslararası hakemliği hedefine ulaşan Hocamız Cemal Kabadayı'ya biz de Zeytinburnu Haber Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL HABERPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan