• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Fethi Ahmet Alparslan Elazığ’daki Terör vahşetini lanetledi

ELFED, Elazığ Dernekler Federasyonu Güzide şehrimiz Elazığ’daki TERÖR saldırısı için düzenlenen “TERÖRE LANET MİTİNGİ”ne tam kadro katıldı. Zeytinburnu’nda Av. Fethi Ahmet Alparslan dev mitinge katılarak ilçemizdeki Elazığlıları temsil etti.

21 Ağustos 2016 Pazar 10:18

Mitingin yanı sıra Alparslan Cenaze töreninde de en öndeydi. Cenaze törenin ardından Av. Fethi Ahmet Alparslan v ELFED Heyeti Valilik ve Belediye Başkanlığı’nı da ziyaret ederek  Elazığ’daki terör saldırısını kınadıklarını belirtip “Ülkemizi ve Elazığ’ı bölemezler” Elazığ burada tek yürek, bütün hemşerilerimize teşekkür ediyoruz ve kaybettiğimiz şehitlerimizin ailelerine başsağlığı diliyoruz dediler.

Deneyimli Siyasetçi Av. Fethi Ahmet Alparslan Menfur saldırı ile ilgili Zeytinburnu Haber Gazetesi çok özel açıklamalarda bulundu. Öncelikle bu menfur saldırıda şehit olan kardeşlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar diliyorum diyen ve Elazığ'ın hiç bir zaman vatan hainlerine geçit vermediğinin altını çizen Alparslan '' Elazığlılar hiç bir zaman teröristlere ve vatan hainlerine geçit vermemiştir ve vermeyecektir. Ülkemizde oluşan birlik ve beraberlik ortamını, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan bu terör saldırılarını şiddetle kınıyoruz. Elazığ Doğu’nun kalesidir. Elazığ halkı her zaman devletinin, milletinin yanında ve hizmetinde olmuştur. Bu saldırı Elazığ halkının gözünü korkutamaz ve onları yıldıramaz. Ülkemizi bölmek ve güvensizlik ortamı oluşturmak için halkımızın canına kastederek el ele veren din, devlet ve vatan düşmanlarına karşı Elazığ halkı tek vücut olmuş bir haldedir ve asla teröre teslim olmayacaktır '' dedi.

Milli İrade Hainlere Geçit Vermeyecek

Elazığ halkının tek yürek ve tek bilek olduğunu dile getiren Fethi Ahmet Alparslan, '' Bu saldırılar ile ülke genelinde halkımızda endişe meydana getirmek ve korku ortamı oluşturulmak isteniyor. Şu iyice bilinmelidir ki milli irade asla ve asla teslim alınamayacaktır. 15 Temmuz süreci de açıkça göstermiştir ki halkımızın iradesi her zaman demokrasiden yana olacaktır. Ülkemiz üzerinde ki alçak planlarını uygulamak isteyen eli kanlı dış güçler ve onların ruhunu şeytana satmış vatan hainleri milletin demir yumruğu altında ezilip gitmeye mahkumdurlar. Bir kez daha ifade etmek istiyorum. Elazığ halkının iradesini eli kanlı terörist vatan hainleri asla yıldıramayacaktır. Elazığ halkı bu vatan haini teröristlere asla geçit vermeyecektir.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL


Fethi Ahmet Alparslan Elazığ’daki Terör vahşetini lanetledi


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan