• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Eroğlu Spor 2016-2017 sezonu için sahaya indi

Şampiyon Eroğuluspor 2016-2017 Sezonu için sahaya indi. Zeytinburnu Hasan Doğan Tesislerinde ilk idmanı için sahaya çıkan Futbolcular yeni sezon inen Şampiyonluk sözü verdi.

16 Ağustos 2016 Salı 01:28

Zeytinburnu’nun köklü takımlarından Eroğluspor geçen yıl sezonu şampiyon olarak tamamlamıştı. Şampiyon takım kupasını boğazda görkemli bir iftarda almıştı. 2016-2017 sezonu için Eroğluspor ilk idamının yaptı ve yeni sezonun tartını verdi. Zeytinburnu Hasan Doğan Tesislerinde ilk idmanı için sahaya çıkan Futbolcular yeni sezon inen Şampiyonluk sözü verdi.

İlk idmanda ilk sözü Başkan Fatih Çakırca aldı. Başkan Çakırca Sizlerden yeni sezonda da geçen yıl gibi başarı bekliyorum. Bunun ilk adımı antrenmanlara devamdır. 2016-20167b sezonunu tüm camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Başkan Çakırca’nın ardından Eroğluspor’un efsane ismi Onursal Başkan Şenol Yurtseven söz aldı. Onursal Başkan her platformda altını çizdiği sözlerle yine konuşmasına başladı ve Eroğlusporlu olmak ayrıcalıktır dedi. Yurtseven sözlerini şöyle sürdürdü. Bu tabloyla gurur duyuyorum. Gençler Eroğlu spor bir sevdadır. Eroğlu spor yaşamanın diğer bir adıdır.  Eroğlu sporda olmak ayrıcalıktır. Çok şanslısınız Eroğluspor’dasınız bunu şuan idrak edemezsiniz.  Bunun ileriki süreçte idrak edeceksiniz. Bu kulüpte Asım’ın nesli yetişiyor. Burada vatanını bayrağını seven ahlaklı namuslu insanlar yetişiyor. Eroğlu spor ile her zaman gurur duyuyorum bu f-gururu sizde duyun ve yaşayın. Nerede top oynarsanız oynayın nereye giderseniz gidin ama Eroğlu sporlu olmaktan asla vazgeçmeyin. Tabi ki izlerin hedefi sizleri en iyi yerlere getirmek. Hiç bir şey olmazsanız bu kulüpte adam gibi adam olursunuz dedi. Onursal Başkanın ardından takım ilk antrenmanını yaptı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.5%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan