• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu'nda Demokrasi Nöbetlerinin Finali

Zeytinburnu ilçe meydanında vatandaşlar demokrasi nöbetinin finalini coşkulu yaptı. Demokrasi nöbetine katılan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Zeytinburnulular olarak Yenikapı'daki mitinge katılacaklarını belirtti.

07 Ağustos 2016 Pazar 21:30

15 Temmuz darbe girişiminden sonra başlayan demokrasi nöbetlerine Zeytinburnulular devam ediyor. Zeytinburnu olarak Yenikapı'da mitingde olacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Murat Aydın, "Zeytinburnu olarak Yenikapı'da olacağız. Orada sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli olacak. ve orada bir millet düşmanlarına karşı bir olduğunu, beraber olduğunu, birlikte olduğunu gösterecek. İnsanların yüreğine Yenikapı'dan hep birlikte inşallah beraberce korku salacağız" ifadelerini kullandı.

"Onlarca gazimiz ve yaralımız var"

Farklı görüşten herkesin demokrasi nöbetinde olduğunu vurgulayan Aydın, "Onlarca gazilerimiz ve yaralılarımız var. Ama inanıyorum ki ülkemizin geleceği çok daha güzel olacak. Güzel yaşatan bu acı arkasından daha da anlamlı şeylerin yaşanmasına neden olacak. İşte Zeytinburnu burada. Farklı görüşlerden, farklı düşüncelerden olan kardeşlerimizle bir araya geldik. Bunun bahtiyarlığı Cumhuriyet Halk Partili, Ak Partili, Milliyetçi Hareket Partili ve diğer görüşlerimizden olan kardeşlerimiz 15 Temmuz Meydanı'ndan demokrasi nöbetinde bir arada görmenin mutluluğunu yaşıyorum" şeklinde konuştu.

ZETİNBURNU HABER GAZETESİ ÖZEL

Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan