• Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
 • Tüm Anadolu’yu Bir Saatte Gezme Fırsatı!
 • Zeytinburnu Kültür Sanat yeni sezonu açtı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Büşra Nur ile Erhan’ın Dillere Destan Düğünü

Unutulmaz bir evlilik teklifi ardından nişan, kına, nikah akdi ve dillere destan bir düğün ile Büşra ile Erhan dünya evine girdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 23:35

Florya Sosyal Tesislerinde 1000’i aşkın seçkin davetlinin katıldığı bir düğüne ile Şengöz ailesi biricik kızlarını evlendirdi.  Yaklaşık bir yıl önce nişanlan Büşra ile Erhan, Deniz ile doğanın iç içe olduğu havuz başında açık havada yemekli yapılan düğünle bir ömür boyu mutluluğa Evet dediler. Şengöz ve Vardar Ailesi, Nurgül ve Metin Şengöz ile Meral ve Enver Vardar davetleri Sosyal Tesisin kapısında karşıladılar. İş, Spor, Siyaset Dünyasından 1000’i aşkın seçkin davetlinin katıldığı düğün Piyanist Şantör Yusuf Şen’in çalıp söylediği Arnavut oyun havalarıyla başladı.  Ardından ışık şovu eşliğinde gelin ve damat alkışlar eşliğinde havuzun ortasında kurulan nikah masasına geldi.
Gelin ve Damat alkışlar arasında önce ilk danslarını ettiler ve daha sonra düğün pastalarını kestiler. Ardından takı törenine geçildi. Zeytinburnu’muzun sevilen iş ve siyaset adamı Damat Beyin Babası Metin Şengöz'ün ne kadar çok sevenin ve dostunun olduğu ise düğünde yaşanılan izdihamdan rahatça anlaşılabilirdi. Dillere destan düğün ikramlar ve eğlence ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Gelin Hanım Büşra Nur baba ocağına şu dizelerle veda etti. Baba evinde son gecem... Duygularımı anlatmak imkânsız gibi. Çok zor çok ağlamaklı.. Mutluluk ve hüzün bir arada ilk defa yaşıyorum. Evimden 22 senelik yuvamdan canlarımdan ayrılıyorum huzur dolu evimi çocukluğumu bırakıyorum... Yepyeni bir hayata gidiyorum sevdiğim adamın evine taşınıyorum bizler mutluyken siz daha çok mutlusunuz.. Kalbim yıllar önce onun kalbine taşınmış zaten şimdi de artık evine taşınma zamanı... Sizi bıraktığıma çok üzülürken sevdiğim adamı tamamlamayı düşününce çok mutlu olmak gibi ikili duygular içerisindeyim... Hem ağlarım hem giderim gibi oldu bu biraz. Ama ilk aşkım babam, canımın içi annem, aslan gibi abim ( Susam) sizleri çok seviyorum. Her zaman yanınızdayım biliyorum ki beni hiç bırakmayacaksınız her konuda arkamızda kapı gibi duracağınıza eminim... Sizin gibi birbirini çok seven anne babanın evladı olmak bana sevgiyi öğretti... Her zaman gurur duydum her zaman mutluluk yaşattınız bana merhameti sevmeyi saymayı paylaşmayı sizden öğrendim. Her istediğimi yaptığınız için nazımı çektiğiniz için her olumsuzlukta destek olduğunuz için yıllarca bana verdiğiniz emek için bana üniversiteyi kazandırdığınız için bana saygıyı öğrettiğiniz için vicdanı öğrettiğiniz için her şey için teşekkür ederim sizlerin bende emeğinin karşılığı imkânsız iyi ki sizin gibi bir ailenin evladıyım Allah’ım sizden razı olsun... Sonsuza kadar birlikte olacağım adamın yanındayım artık el ele her şeyi yapacağız İnşallah. Benden kurtulamazsınız :) Canlarım benim sizleri çok çok seviyorum... Sizden ayrılmak bana çok zor geliyor bu ne kadar zor bir durummuş ama sadece evlerimiz ayrılıyor kalan her şey olduğu gibi devam edecek... İyi ki sizin kızınız olmuşum ne mutlu Bana…

Gelinin Babası İşadamı Metin Şengöz, Düğüne kadar tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti. Şengöz 15 Temmuz Gecesi ülkemizin yaşadığı kara gecenin sabahında ülkemizi yeniden aydınlığa ulaştıran İkinci İstiklal Mücadelesi veren Milletimize sonsuz teşekkür etti. Başkan Metin Şengöz Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diledi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler7

DİĞER HABERLER

 • Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleni Türk Halk Müziği’nin sevilen ses sanatçısı Mustafa Keser konseriyle sona erdi. 10 gün boyunca Anadolu’nun birçok il, ilçe ve köylerinin buluştuğu şölende kardeşlik rüzgarı esti.

 • Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli 20 yaşındaki Murat Yurtcu, aldığı müzik eğitimi sayesinde yüzde 98 olan otizm engelini yüzde 45'e kadar düşürdü.

 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Dünyanın en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Kitap Fuarı sona erdi. Yayıncılık sektörünü ve kitapseverleri bir araya getiren kitap fuarını 5 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. 7 bin katılımcının bulunduğu fuarda ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’na Türk ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

 • Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Yılmaz ve Fatma Uçar Çiftinin biricik kızları Derya Uçar, Eyüp ve Fatma Topal çiftinin biricik evlatları Nebi Topal Titanic Business Oteldeki muhteşem bir nikah merasimi ile dünya evinde girdi. Nikah merasimine şahitlik etmek üzere, siyaset ve iş dünyasından 1000’e seçkin davetli Titanic Otele akın etti.

 • Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Sanatçı Hülya Polat’ın sahne aldığı ‘Zeytinburnu yöresel günlerinde Düzce rüzgârı esti. Yaklaşık 9 gündür süren günlere ilk kez katılan Düzceliler, Güzeldere şelalesinden, Samandere Şelalesine, Ceneviz kalesinden, Fakıllı mağarasına, Kurugöl Kanyonundan, Melen raftingine, Böreğinden mantısına, kabak tatlısından fındığına Düzce’yi Zeytinburnu 15 Temmuz meydanına taşıdılar..

 • Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin aynı çatı altında buluştuğu Zeytinburnu 14. Yöresel Günlere Kastamonulular renk kattı. Kastamonu’nun yöresel ürünlerinin satıldığı Kastamonu standına Zeytinburnulular bir hafta boyunca akın etti.

 • Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 14.Yöresel Günlerde Karadeniz Bölgesinde yerini alan Sinoplular hem hemşerilerine hem de ziyaretçilere mantı ikramında bulundu.

 • Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  İstanbul Samsunlular Derneği 14.Yöresel Günler kapsamında 15 Temmuz Şehitler Meydanına kurduğu standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Bir hafta boyunca Samsunluların stantını ziyaretten eden Zeytinburnululara Başkan Davut Genç keşkek ziyafeti verdi.

 • Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Türkiye'nin farklı iklimlerinden 24 bölgenin yöresel tatlarını sergilendiği Yöresel Günler Şöleninde Karadeniz Bölgesi’nin gecesi bir başkaydı. Karadenizliler gecesinde ziyaretçiler hem horona hem de hamsiye doydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Muharrem Ayı dolayısıyla 10 Bİn kişiye aşure ikram etti. 58.Bulvar Caddesindeki aşure ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Zeytinburnu Belediyesi 2018 yılı tahmini Bütçesi 388 milyon TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi. Zeytinburnu Belediyesi 2018 bütçe görüşmelerinde CHP’li meclis gurubunun eleştirilerini dinleyerek söz konusu sorunları sıralayarak cevap veren Belediye Başkanı Murat Aydın, bütçenin oluşmasına destek veren ilçe esnafına da teşekkür etti.

 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda

  Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda

  Zeytinburnu Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 'Hedef Sensin' projesi kapsamında Narkotik Eğitim Tırı, Zeytinburnu'nda öğrencilere eğitim verdi.

 • Gece Gölgenin Rahatına Bak, Çağatay Akman ile özel söyleşi

  Gece Gölgenin Rahatına Bak, Çağatay Akman ile özel söyleşi

  “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile milyonların gözdesi olan genç şarkıcı Çağatay Akman en son çıkardığı "Sensin Benim En Derin Kuyum" şarkısı ile de yer aldığı dijital platformlarda bir saat içerisinde 100 bini aşkın izlemeyi bulmuştu.

 • Yöresel Günlerde Akdeniz rüzgarı esti

  Yöresel Günlerde Akdeniz rüzgarı esti

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köyleri Zeytinburnu Belediyesi tarafından 14’üncüsü düzenlenen Yöresel Günler Şöleni’nde biraya geldi. Yöresel Günlerin 7.Gecesinde sahnede Akdeniz Bölgesi vardı.

 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı

  Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı

  Zeytinburnu Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla ilçede eğitim gören 10 bin üniversiteli öğrenciye aşure ikramı yaptı. Evlerinden uzakta eğitimini sürdüren binlerce öğrenci, belediye tarafından dağıtılan aşureyi beğeniyle yedi.

 • Dr. Adil Emecan 2019 için sahaya indi

  Dr. Adil Emecan 2019 için sahaya indi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, CHP İlçe Başkanı Metin Doğan, CHP İlçe Örgütü ve Belediye Meclis Üyeleriyle beraber 14.Yöresel Günler kapsamında STK’ların stantlarını ziyaret ettiler.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan