• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Büşra Nur ile Erhan’ın Dillere Destan Düğünü

Unutulmaz bir evlilik teklifi ardından nişan, kına, nikah akdi ve dillere destan bir düğün ile Büşra ile Erhan dünya evine girdi.

31 Temmuz 2016 Pazar 23:35

Florya Sosyal Tesislerinde 1000’i aşkın seçkin davetlinin katıldığı bir düğüne ile Şengöz ailesi biricik kızlarını evlendirdi.  Yaklaşık bir yıl önce nişanlan Büşra ile Erhan, Deniz ile doğanın iç içe olduğu havuz başında açık havada yemekli yapılan düğünle bir ömür boyu mutluluğa Evet dediler. Şengöz ve Vardar Ailesi, Nurgül ve Metin Şengöz ile Meral ve Enver Vardar davetleri Sosyal Tesisin kapısında karşıladılar. İş, Spor, Siyaset Dünyasından 1000’i aşkın seçkin davetlinin katıldığı düğün Piyanist Şantör Yusuf Şen’in çalıp söylediği Arnavut oyun havalarıyla başladı.  Ardından ışık şovu eşliğinde gelin ve damat alkışlar eşliğinde havuzun ortasında kurulan nikah masasına geldi.
Gelin ve Damat alkışlar arasında önce ilk danslarını ettiler ve daha sonra düğün pastalarını kestiler. Ardından takı törenine geçildi. Zeytinburnu’muzun sevilen iş ve siyaset adamı Damat Beyin Babası Metin Şengöz'ün ne kadar çok sevenin ve dostunun olduğu ise düğünde yaşanılan izdihamdan rahatça anlaşılabilirdi. Dillere destan düğün ikramlar ve eğlence ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Gelin Hanım Büşra Nur baba ocağına şu dizelerle veda etti. Baba evinde son gecem... Duygularımı anlatmak imkânsız gibi. Çok zor çok ağlamaklı.. Mutluluk ve hüzün bir arada ilk defa yaşıyorum. Evimden 22 senelik yuvamdan canlarımdan ayrılıyorum huzur dolu evimi çocukluğumu bırakıyorum... Yepyeni bir hayata gidiyorum sevdiğim adamın evine taşınıyorum bizler mutluyken siz daha çok mutlusunuz.. Kalbim yıllar önce onun kalbine taşınmış zaten şimdi de artık evine taşınma zamanı... Sizi bıraktığıma çok üzülürken sevdiğim adamı tamamlamayı düşününce çok mutlu olmak gibi ikili duygular içerisindeyim... Hem ağlarım hem giderim gibi oldu bu biraz. Ama ilk aşkım babam, canımın içi annem, aslan gibi abim ( Susam) sizleri çok seviyorum. Her zaman yanınızdayım biliyorum ki beni hiç bırakmayacaksınız her konuda arkamızda kapı gibi duracağınıza eminim... Sizin gibi birbirini çok seven anne babanın evladı olmak bana sevgiyi öğretti... Her zaman gurur duydum her zaman mutluluk yaşattınız bana merhameti sevmeyi saymayı paylaşmayı sizden öğrendim. Her istediğimi yaptığınız için nazımı çektiğiniz için her olumsuzlukta destek olduğunuz için yıllarca bana verdiğiniz emek için bana üniversiteyi kazandırdığınız için bana saygıyı öğrettiğiniz için vicdanı öğrettiğiniz için her şey için teşekkür ederim sizlerin bende emeğinin karşılığı imkânsız iyi ki sizin gibi bir ailenin evladıyım Allah’ım sizden razı olsun... Sonsuza kadar birlikte olacağım adamın yanındayım artık el ele her şeyi yapacağız İnşallah. Benden kurtulamazsınız :) Canlarım benim sizleri çok çok seviyorum... Sizden ayrılmak bana çok zor geliyor bu ne kadar zor bir durummuş ama sadece evlerimiz ayrılıyor kalan her şey olduğu gibi devam edecek... İyi ki sizin kızınız olmuşum ne mutlu Bana…

Gelinin Babası İşadamı Metin Şengöz, Düğüne kadar tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti. Şengöz 15 Temmuz Gecesi ülkemizin yaşadığı kara gecenin sabahında ülkemizi yeniden aydınlığa ulaştıran İkinci İstiklal Mücadelesi veren Milletimize sonsuz teşekkür etti. Başkan Metin Şengöz Şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diledi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler7

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.5%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan