Ramazan ayında görkemli bir iftar yemeğinde Zeytinburnu amatör kulüplerini buluşturan amatörler birliği bu kez kahvaltı programında Zeytinburnu'nda amatör futbola hizmet eden antrenörleri buluşturdu Hasan DOĞAN tesislerindekini kahvaltı programına  TÜFAD İstanbul İl Başkanı.Rıza Çavuşoğlu  kahvaltı programının açılış konuşmasını Zeytinburnu amatör kulüpler birliği başkanı Şenol Yurtseven Yapti Başkan Yurtseven  davetlerine icabet eden TÜFAD İstanbul İl Başkanı Rıza Çavuşoğlu ve Tüm antrenörlere teşekkür ederek başladı.

Yurtseven: Bu Kahvaltının amacı hem geçmişte amatör futbolumuza hizmet eden antrenörlerimizle bir araya gelmek onların tecrübelerinden faydalanmak hem de şu an amatör futbol kulüplerimize hizmet eden  antrenörler buluşarak ilçemizdeki futbolu daha iyi noktalara nasıl getirebiliriz,çocuklarımıza daha çok nasıl faydalı olabilirizi masaya yatırmak istedik. Tüm kulüp başkanlarımızın ve kulüplerimizin tek gayesi ilçemizdeki gençlere çocuklara daha çok faydalı olmaktır. Bu vesileyle Kahvaltı programımıza katılan tüm futbol emektarlarına Teşekkür Ediyorum.

Kahvaltı Programında Amatörler birliği başkanı Şenol Yurtseven'in ardından TÜFAD İstanbul il başkanı Rıza Çavuşoğlu söz aldı.Çavuşoğlu: Zeytinburnu amatörler birliğine ve başkan Yurtseven'e Zeytinburnu'nda futbola yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.  Çavuşoğlu sözlerini şöyle sürdürdü . TÜFAD olarak biz TÜFAD İstanbul il başkanı Rıza Çavuşoğlu biz antrenörlere sadece idari yönden katkı sağlıyoruz yılın belirli aylarında katılımı zorunlu seminerler düzenliyoruz. Bu seminerlerden çok verim alıyoruz . Sizlerde bu seminerlere mutlaka katılın dedi

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL