• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Eyüp Topal; Sonuna Kadar Başkomutanımızın yanındayız

TÜMSİAD İstanbul eski Şube Başkanı, Seycan Seramik Yönetim Kurulu Başkanı başarılı işadamı Eyüp Topal, 15 Temmuz gecesi hain FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilmek istenen kalkışma hareketinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşsiz liderliği ve Türk Halkı’nın gerçek liderinin arkasında kenetlenmesiyle bastırıldığına dikkat çekti.

27 Temmuz 2016 Çarşamba 10:17

Eyüp Topal, Türk Halkı’nın üzerine bomba ve kurşun yağdıracak kadar haysiyetsiz ve alçakça davranan bu terör örgütü, vatansever Türk askerinin ve kahraman Türk Polisinin, destan yazan Yüce Türk Milleti’nin, karşı koymasıyla darbecilere en sert şekilde cevap verilmiştir. Eğer başarılı olsalardı, Türkiye’yi zifiri bir karanlığa sürükleyecek olan bu terör örgütüne karşı tüm halk olarak birlik olmak zorundayız. Ekonomi dünyası olarak demokrasinin, seçilmiş hükümetin, Sayın Cumhurbaşkanı’mızın, Sayın Başbakan’ımızın ve Yüce Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin arkasındayız” dedi.

Topal, Geçmişte Devlet’in tüm kurumlarında iş yapar gibi görünen ihanet çetesi üyelerinin devletin dibine yerleştirmek istedikleri dinamit kendi ellerinde patlamıştır. Ülkemizin güçlü geleceği halkımızın birlik ve beraberliği ile tüm siyasi ve ekonomik alanlarda hükümetimizin uygulayacağı kararlarla parlamaya devam edecektir. İhanet çetesinin oluşturmaya çalıştığı karanlık ortam, 15 Temmuz sonrası hükümetimizin uyguladığı başarılı ekonomik ve siyasi politikalarla bertaraf edilmiş, verilmek istenen zarar ortadan kaldırılmıştır. Bundan sonra bizlere düşen ülkemiz ve geleceğimiz için hiçbir siyasi ve ekonomik kaygı gözetmeden, Tek Millet, Tek Bayrak, Tek Vatan ve Tek Devlet gayemizi sürdürmek için canla başla çalışmaktır” şeklinde konuştu.

Başarılı işadamı Eyüp Topal, Dünyadaki yaklaşık 200 ülkeden biri olan Türkiye’nin ilk 10 ülke arasına girme hedefinin yanında, yoksul ülkelere yardım eden bir ülke olduğunu, bugüne kadar Cumhurbaşkanımızla 2004 yılından beri katıldığım 50’den fazla ülkede gözlemledim. Ülke olarak, sanayicimizle, ihracatçımızla, iş adamı, esnafı ve tüm vatandaşlarla, Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük hedeflere odaklanmışken özellikle devletin içine sızmış paralelci hainlerin darbe girişimleri bizleri bu hedeften caydıramayacaktır. Halkımız bir haftada 9 Milyar Dolarını bozdurarak Türk Lirasına sahip çıkmıştır. Bu Hainlerin ekonomik Darbe hevesleri de böylece kursaklarında kalmıştır. Öncelikle devletimizin bu hainlerden temizlenmesi için, ilan edilen "olağanüstü hali" bir arınma ve fırsat olarak görüyoruz.

Bu vesileyle 15 Temmuz Darbe girişimi ve terör gecesi canını bu vatanın demokrasisi için siper eden Kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza Acil şifalar diliyorum. Rabbim onları şefkatiyle, merhametiyle kuşatsın, Peygamber Efendimize komşu eylesin.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan