• Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu AK TEŞKİLAT Demokrasi Nöbetinde

Zeytinburnu Reisin sokağa çıkın emrini beklemeden çoktan sokağa çıkmıştı. İlk iş olarak Kazlıçşeme meydanına inen hainler imha edildi. Emniyete teslim edildi. Ardından Binlerce Zeytinburnulu Atatürk Havalimanına yürüyerek havalimanın güvenliğini sağladı.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 09:29

AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte her gece sabaha kadar Zeytinburnu Demokrasi Meydanında vatandaşla birlikte Demokrasi nöbetine devam ediyor. Meydanda atılan bütün kaleler düşse Zeytinburnu düşmeyecek Reis sloganın Başkan Ünver’i çok etkilemiş. Başkan Ünver bir kez daha Zeytinburnu Halkı ile gurur duydum diyor.

AK Parti İlçe Başkanı Ünver, Zeytinburnu Halkına seslendi. Her akşam burada olduğunuz için sizlere minnettarım. En değerli varlığınız olan canınız pahasına darbecilere, katillere dur dediniz. Bu kutlu yolculukta şehit olan kardeşlerimizle birlikte Rabbim bizleri cennette buluştursun. Sizler tarih yazdınız, Rabbim sizlerden razı olsun. 15 Temmuz, ülkemize, milletimize, bayrağımıza ve vatanımıza yapılan hain bir darbe girişiminin halk tarafından bastırıldığı bir gün olarak, tarihe geçmiştir. Bugün; milli irade, darbecilere, vatan hainlere esas darbenin halk tarafından vurulduğu gündür. 15 Temmuz, Türkiye Cumhuriyeti'nin demokrasi bayramıdır. Bu hainler, asker elbisesi içerisinde canilerdir.

Bunlar halkına silah çeviren, halkını öldüren katillerdir. Bizler güçlü ve iradesi sağlam Türkiye Cumhuriyeti olarak bu darbe girişiminin de üstesinden gelmeyi başardık. Türkiye Cumhuriyeti'nin vatansever halkı, aynı Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi, ülkesini ve bayrağını ele geçirmek isteyen hainlerin üstesinden gelmeyi başarmıştır. Bu destan, tüm dünyaya örnek olan tarihi bir destandır dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL


 


Zeytinburnu AK TEŞKİLAT Demokrasi Nöbetinde


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan