• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu amatörler birliği darbeye karşı tek yürek oldu

Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği 15 Temmuz Terör ve Darbe girişimine karşı bir bildiri yayınlayarak Demokrasiye sahip çıktı. Bildiriyi Saygı duruşunun ve İstiklal Marşının ardından Birliğin Başkanı Şenol Yurtseven okudu.

23 Temmuz 2016 Cumartesi 09:25

Zeytinburnu Amatör Kulüpleri 15 Temmuz Terör ve Darbe girişimine karşı tek yürek oldu. Zeytinburnu Demokrasi Meydanında Toplan Amatörler Birliği Üyeleri Demokrasi Nöbeti tutarak Cuntacı teröristleri lanetlediler. Zeytinburnu Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Şenol Yurtseven, Ülkemizin huzuru ve refahı, milletimizin birlik ve beraberliği ile demokrasimizin ve Cumhuriyetimizin bütün kurum ve değerlerine yönelik bu hain saldırı tüm partilerimizin ve halkımızın ortak iradesiyle bertaraf edilmiştir. Bir kez daha Türkiye’de darbelerin zemininin kalmadığı, demokrasimizin halk tarafından hayatı pahasına savunulduğu ortaya çıkmıştır. Parlamenter demokrasimiz hepimiz için vazgeçilmezdir. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir böyle olmaya devam edecektir dedi. Yurtseven Mehmet Akif’in ‘’Zulmü Alkışlayamam’’ şiirini çok yüksek bir tonda okudu. Şiirin ardından Zeytinburnu Amatörler Birliğinin Cuntacılara karşı ortak bildirisi okundu.

BÜYÜK TÜRK MİLLETİNİN EVLATLARI

I5 Temmuz gecen ülkemiz adeta uçurumun kenarından döndü, kendini bilmez bir grup hain ülkemizin demokratik düzenine saldırı da bulundu. Yüce Türk milletinin şahlanışı bu hain planı eritmiş yok etmiştir. Bu karşı duruş sırasında şehit olan bütün vatan evlatlarına Allah’tan rahmet diler, yaralanan vatandaşlarımıza, polislerimize, askerlerimize acil şifalar dileriz.

Bu şahlanış göstermiştir ki ülkemiz bir daha karanlık günlere dönmeyecek, Türkiye Cumhuriyeti Demokrasi den asla taviz vermeyecektir. Bu duyguyla Yüce Türk Milletine geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bu hain teröristlerin en ağır şekilde cezalandırılmalarını devletimizden bekleriz. Bilinmelidir ki Türk Spor Kamuoyu ve Zeytinburnu Amatör Spor Kulüpler Birliği. Devletin Bütünlüğünden ve Demokratik hukuk düzeninden yanadır. Bunun için üstüne düşen görevi yapacağından hiç kimsenin kuşku duymamasın. Tüm kamuoyuna saygıyla bildiririz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan