• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

MİYAD Darbeye Karşı Bildiri Yayınladı

Midyat İşadamları Derneği Darbelere karşı bir bildiri yayınlayarak Demokrasinin yanında olduğunu milli iradeye Milletin Meclisine aziz milletimizin kendisine yönelik askeriye içindeki hain paralel devlet yapılanmasının uzantıları tarafından 15 Temmuz akşamı yapılmak istenen darbe girişimini şiddetle kınıyoruz dedi.

21 Temmuz 2016 Perşembe 12:30

Midyat İşadamları Derneği Başkanı, AK Parti Zeytinburnu Meclis Üyesi Abdulhakim Kaya, Biz Midyatlı İşadamları ve Midyat halkı olarak Her kim olursa olsun kime yönelik gelirse gelsin her türlü darbe girişimini lanetliyoruz. MİYAD olarak halkımızın, özgürlüğümüzün selametinin yanında ve darbenin karşısında dimdik duracağımızı beyan ederiz.

Milletimizin almış olduğu tanklarla F-16larla milletimizin üzerine yürüyen üstüne ateş açan hain Fettullahçı terör örgütü teröristlerine gerekli dersi mücadeleyi sonuna kadar vermiştir. Bu mücadele sırasında haince gaddarca şehit edilen vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Milletimizin canını namusunu malını korumak için emanet ettiği ve o silahları kendi milletine karşı kullanan hain teröristlerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz ve bu darbe girişimi karşısında Midyatlı İşadamları olarak sonuna kadar mücadele edeceğimizi belirtiriz” dedi.

ABDULHAKİM KAYA / MİYAD (Midyat İşadamları Derneği Başkanı), AK Parti Meclis üyesiPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.5%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan