• Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
 • Tüm Anadolu’yu Bir Saatte Gezme Fırsatı!
 • Zeytinburnu Kültür Sanat yeni sezonu açtı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

CHP Zeytinburnu eski ilçe Başkanı Selahattin Çaylak vefat etti

1964-1965 CHP Zeytinburnu gençlik kolları başkanı, CHP Zeytinburnu eski ilçe başkanı, Zeytinburnu belediye ve İBB eski meclis üyesi Selahattin Çaylak vefat etti

13 Temmuz 2016 Çarşamba 11:50

Önceki gün yaşamını kaybeden 1964-1965 CHP Zeytinburnu Gençlik Kolları Başkanı,1984-1989 arası Zeytinburnu Belediye ve İstanbul Büyük Şehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi,CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı ve CHP Zeytinburnu İlçe Örgütünün saygın kişisi Elektrik Mühendisi Selahattin Çaylak’ın naaşı 12 Temmuz 2016 Salı günü ANAP eski Milletvekili Adnan Yıldız ve Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Adil Emecan ve Bakırköy Belediye Başkan Yardımcısı Ziya Çıkıt’ın da katıldıkları Yenidoğan Camiinde kılınan İkindi Namazı sonrası Topkapı Eski Kozlu Mezarlığında toprağa verildi…

CHP Zeytinburnu İlçe Örgütünün unutulmayacak isimlerinden biri olan ve CHP içinde verdiği siyasal mücadele ile hep hatırlanacak olan Selahattin Çaylak’ın Yenidoğan Camiinde kılınan cenaze namazına CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Gülizar Emecan,CHP Zeytinburnu İlçe Sekreteri İsmail Terzi,CHP İlçe Başkan Yardımcıları Barbaros Doğruel,Hasan Ali Hayıroğlu ,Derya Akkılıç,Süleyman Çiftçi ,Kemal Çınak,CHP Zeytinburnu eski İlçe Başkan Yardımcıları Zeki Keçeci,Elif Demirsoy ve Hakan Vardar,CHP Zeytinburnu Gökalp Mahalle Sorumlusu Selehattin Erbaş,CHP eski Gençlik Kolları Başkanı ve CHP Bahçelievler İlçe Örgüt Üyesi Alaattin Uçar katılan CHP’li yöneticileri…
CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat,BeylikdüzüBelediye Başkanı Ekrem İmamoğlu,Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç,CHP İstanbul İl Kadın Kolları eski Başkan Yardımcısı Solmaz Sarıtaş,CHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Metin Doğan,CHP eski İlçe Başkanları Metin Gazioğlu ve Mustafa Fazlıoğlu,CHP eski İlçe Başkanı Mehmet Özoğul ailesi,CHP Örgüt Üyeleri Mustafa Özdemir ve Metin Tarhan ve Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube Başkanlığı’nın çelek yolladıkları cenaze törenine CHP Bakırköy Belediye ve İBB Meclis Üyesi Ali Rıza Akyüz,CHP Zeytinburnu Belediye Meclis Üyeleri Hüseyin Üsküdar,Saadettin Ulubay,Düzgün Selamettin Yeniyol,Cemal Aydar ve Osman Genç,CHP Zeytinburnu eski Belediye Meclis Üyeleri Soykan Yavuz ve Ercan Çelik,Şenol Yurtseven,Tülin Şahin,Resmiye Göç,Cengizhan Bahçekapılı,SHP Zeytinburnu eski Belediye Meclis Üyesi Sedat Topaloğlu,DSP Zeytinburnu eski Belediye Meclis Üyesi Necmi Kaynarca Selahattin Çaylak’ın son yolcuğu sırasında yalnız bırakmayan yerel yöneticilerdi…

CHP Zeytinburnu İlçe Örgütünün yakından tanığı bir isim olan Selahattin Çaylak’ın cenaze törenine CHP İlçe Örgüt Üyeleri Şener Yavuz,Mustafa Özdemir,Suat Doğan,Ali Haydar Palancı,Eyüp Cankurtaran,İsmet Çiçek,Sadık Avcı,İbrahim Bilir,Kemal Doğan,Levent Koç,Hüseyin Kaplan,Deniz Şimşek ve Cüneyt Çetin Çelik katılan örgüt üyeleri arasında görebildiğimiz isimlerdi…


CHP Zeytinburnu eski ilçe Başkanı Selahattin Çaylak vefat etti


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleni Türk Halk Müziği’nin sevilen ses sanatçısı Mustafa Keser konseriyle sona erdi. 10 gün boyunca Anadolu’nun birçok il, ilçe ve köylerinin buluştuğu şölende kardeşlik rüzgarı esti.

 • Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli 20 yaşındaki Murat Yurtcu, aldığı müzik eğitimi sayesinde yüzde 98 olan otizm engelini yüzde 45'e kadar düşürdü.

 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Dünyanın en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Kitap Fuarı sona erdi. Yayıncılık sektörünü ve kitapseverleri bir araya getiren kitap fuarını 5 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. 7 bin katılımcının bulunduğu fuarda ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’na Türk ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

 • Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Yılmaz ve Fatma Uçar Çiftinin biricik kızları Derya Uçar, Eyüp ve Fatma Topal çiftinin biricik evlatları Nebi Topal Titanic Business Oteldeki muhteşem bir nikah merasimi ile dünya evinde girdi. Nikah merasimine şahitlik etmek üzere, siyaset ve iş dünyasından 1000’e seçkin davetli Titanic Otele akın etti.

 • Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Sanatçı Hülya Polat’ın sahne aldığı ‘Zeytinburnu yöresel günlerinde Düzce rüzgârı esti. Yaklaşık 9 gündür süren günlere ilk kez katılan Düzceliler, Güzeldere şelalesinden, Samandere Şelalesine, Ceneviz kalesinden, Fakıllı mağarasına, Kurugöl Kanyonundan, Melen raftingine, Böreğinden mantısına, kabak tatlısından fındığına Düzce’yi Zeytinburnu 15 Temmuz meydanına taşıdılar..

 • Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin aynı çatı altında buluştuğu Zeytinburnu 14. Yöresel Günlere Kastamonulular renk kattı. Kastamonu’nun yöresel ürünlerinin satıldığı Kastamonu standına Zeytinburnulular bir hafta boyunca akın etti.

 • Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 14.Yöresel Günlerde Karadeniz Bölgesinde yerini alan Sinoplular hem hemşerilerine hem de ziyaretçilere mantı ikramında bulundu.

 • Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  İstanbul Samsunlular Derneği 14.Yöresel Günler kapsamında 15 Temmuz Şehitler Meydanına kurduğu standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Bir hafta boyunca Samsunluların stantını ziyaretten eden Zeytinburnululara Başkan Davut Genç keşkek ziyafeti verdi.

 • Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Türkiye'nin farklı iklimlerinden 24 bölgenin yöresel tatlarını sergilendiği Yöresel Günler Şöleninde Karadeniz Bölgesi’nin gecesi bir başkaydı. Karadenizliler gecesinde ziyaretçiler hem horona hem de hamsiye doydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Muharrem Ayı dolayısıyla 10 Bİn kişiye aşure ikram etti. 58.Bulvar Caddesindeki aşure ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Zeytinburnu Belediyesi 2018 yılı tahmini Bütçesi 388 milyon TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi. Zeytinburnu Belediyesi 2018 bütçe görüşmelerinde CHP’li meclis gurubunun eleştirilerini dinleyerek söz konusu sorunları sıralayarak cevap veren Belediye Başkanı Murat Aydın, bütçenin oluşmasına destek veren ilçe esnafına da teşekkür etti.

 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda

  Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda

  Zeytinburnu Belediyesi ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 'Hedef Sensin' projesi kapsamında Narkotik Eğitim Tırı, Zeytinburnu'nda öğrencilere eğitim verdi.

 • Gece Gölgenin Rahatına Bak, Çağatay Akman ile özel söyleşi

  Gece Gölgenin Rahatına Bak, Çağatay Akman ile özel söyleşi

  “Gece Gölgenin Rahatına Bak” şarkısı ile milyonların gözdesi olan genç şarkıcı Çağatay Akman en son çıkardığı "Sensin Benim En Derin Kuyum" şarkısı ile de yer aldığı dijital platformlarda bir saat içerisinde 100 bini aşkın izlemeyi bulmuştu.

 • Yöresel Günlerde Akdeniz rüzgarı esti

  Yöresel Günlerde Akdeniz rüzgarı esti

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köyleri Zeytinburnu Belediyesi tarafından 14’üncüsü düzenlenen Yöresel Günler Şöleni’nde biraya geldi. Yöresel Günlerin 7.Gecesinde sahnede Akdeniz Bölgesi vardı.

 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı

  Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı

  Zeytinburnu Belediyesi, Muharrem ayı dolayısıyla ilçede eğitim gören 10 bin üniversiteli öğrenciye aşure ikramı yaptı. Evlerinden uzakta eğitimini sürdüren binlerce öğrenci, belediye tarafından dağıtılan aşureyi beğeniyle yedi.

 • Dr. Adil Emecan 2019 için sahaya indi

  Dr. Adil Emecan 2019 için sahaya indi

  Zeytinburnu 3.Dönem Belediye Başkanı Dr. Adil Emecan, CHP İlçe Başkanı Metin Doğan, CHP İlçe Örgütü ve Belediye Meclis Üyeleriyle beraber 14.Yöresel Günler kapsamında STK’ların stantlarını ziyaret ettiler.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan