• Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Elazığlılar Zeytinburnu'nda İftarda buluştu

İstanbul Zeytinburnu'ndaki Elazığlılar, Tüm Elazığlı işadamları Derneğinin iftarında bir araya geldiler.

24 Haziran 2016 Cuma 14:55

Üç Dönemdir Zeytinburnu İşadamları Derneğinin Başkanlığını yürüten Zeytinburnu Dernekler Federasyonu ve Elazığ Dernekler Federasyonunun kurulmasında aktif rol alan Dernek Başkanı Nazir Güler Zeytinburnu'ndaki hemşerilerini ve işadamlarını Derneğin iftarında bir araya getirdi. Zeytinburnu Öğretmen evinde verilen iftar yemeği ezanın okumasının ardından açılan oruçlar ile başladı. İftar öncesi Başkan Nazir Güler gelenleri tek tek kapıda karşıladı ve masaları dolaşarak misafirlerle sohbet etti.

İftar Programında kısa bir konuşma yapan Başkan Nazir Güler, , Ramazan ayının Müslümanlar arasında paylaşma, tanışma ve kaynaşmaya vesile olduğunu söyledi. İftar sofralarında birlik ve beraberliğin pekiştiğini vurgulayan Güler, "Ramazan bizleri bugün bu sofrada sevgi ve şefkatle dolu olan yüreğimizin etrafında birleştirdi. Zeytinburnu'ndaki dostlarımızla bir araya geldik. Ramazan fakirlerin gözetildiği, insanların aynı sofra etrafında oruçlarını açtıkları mübarek bir aydır." açıklamasını yaptı. Dernek Başkanı Nazir Güler, Ramazan ayının Müslümanlara barış, huzur ve hayırlara vesile olmasını temenni ederek katılanlara teşekkür etti.

Elazığlılar Derneğinin iftarına; ZEYDEF Genel Başkanı Yaşar Güner, İstanbul’daki Elazığları temsil eden Yöre Dernek Başkanları, İş ve siyaset adamları, Zeytinburnu’ndaki STK Başkanları ve Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Amatör Kulüp Başkanları ve Temsilcileri, İş, siyaset, spor, medya dünyasının temsilcileri ve Zeytinburnu’ndaki çok sayıda Elazığlı katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZELPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan