• Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
 • Karneler alındı, tatil başladı
 • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
 • Zeytinburnu Belediye Meclis Mayıs Ayı 2.Birleşim
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Hakan Topaloğlu sevenlerini yasa boğdu

İlçemiz köklü ailelerinden, Meclis eski Üyesi Sedat Topaloğlu'nun sevgili yeğeni ve işadamı Hakan Topaloğlu akciğer rahatsızlığına bağlı olarak geçirdiği bir kalp krizi sonucu 46 yaşında hayata veda etti.

22 Haziran 2016 Çarşamba 14:36

Hakan Topaloğlu dinamikliği, hareketliliği ile bilinen ve sevilen genç bir işadamıydı. Yakalanmış olduğu akciğer kanserine karşı verdiği mücadeleyi genç yaşta kaybetti. Akciğer Kanserine bağlı olarak gelişen kalp krizi sonucu 46 yaşında aramızdan ayrılan genç işadamı anne babası ve sevenleri adeta yıktı. 70 yaşındaki Baba Vedat Topaloğlu ve anne Emine bir evlatlarını yitirdikleri için, sevgili eşi Tuğba ile kız evlatları Yaren ve Yağmur çok sevdikleri babalarını, tek erkek kardeşi Serkan ise ağabeyini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadı. Merhum işadamı Hakan Topaloğlu Ataköy 5'inci Kısım Camii'nde ikindi namazına müteakiben kılan cenaze namazının ardından Zeytinburnu Kazlıçeşme aile kabristanına getirilerek dualarla ebediyete yolcu edildi. 

Merhum işadamı Topaloğlu’nun cenazesine, T.B.M.M ve Zonguldak eski Milletvekili Köksal TOPTAN, 18. Dönem İstanbul eski Milletvekili Adnan YILDIZ, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin ÜNVER, CHP Zeytinburnu Meclis Üyeleri Hüseyin ÜSKÜDAR ve Düzgün KAYA, SSK Osmaniye Hastanesi Başhekimi Alper ÖZEL, CHP Zeytinburnu İlçe eski Başkanı Mustafa FAZLIOĞLU, Zeytinburnu Belediyesi Başkan eski Yardımcısı Erol DİNÇER, Zeytinburnu DYP İlçe eski Başkanı Hasan TUTKUN, DSP Zeytinburnu İlçe eski Başkanı Sinan AKYILDIZ, Zeytinburnu Belediye Meclis eski Üyeleri Kaptan ÜSTÜNDAĞ, Yaşar DEMİRKAN, Hasan BULUT, Cengizhan BAHÇEKAPILI, Hasan ULUOCAK ve İsmail TERZİ, Türkiye Partisi Zeytinburnu Başkan eski Yardımcısı Ali Rıza ÜSTÜNDAĞ, Galatasaraylı Sporcular Derneği Disiplin Kurulu Başkanı Ercan ERGÜL, Trabzonlular Vakfı Başkanı Kamil HAYIRLIOĞLU, Zeytinburnu sporlular Derneği eski Başkanı İsmet ÜSTÜNDAĞ ve Muhsin KOÇ, Zeytinburnu Spor Kulübü eski Asbaşkanları Kadir HAKYEMEZ, Ahmet BAYRAKTAR, Sabri ARIMAN ve eski Genel Sekreteri Kani YILDIZ, Ahde Vefa Derneği Başkanı Metin ŞENGÖZ ve yardımcıları Soner ÜSTÜNDAĞ ile Mürsel BİLDİRİR, Mimar Saffet DARCAN, Selin Çiçekçilik Mehmet YALÇIN ve Yusuf Kenan YALÇIN, Zeytinburnu Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği ( ZEYDEF ) Başkanı Nevzat ULUOCAK, Zeytinburnu Mali Müşavirler Derneği Başkanı Suat ÖZGÜR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Temsilcisiler, İhsan Mermerci Mezunları Derneği Başkanı Saadettin SÖKMEN ve eski Başkan Fehmi DOĞAN, Ordu - Ünyeliler Derneği Kurucu ve ilk Başkanı Ahmet AĞAÇ, Yüksek Mühendis Hasan Ali HAYIROĞLU, Karadenizliler Derneği eski Başkanı Suat DUAN, Zeytinburnu Amatör Kulüpleri Kurucu Başkanı Cenap ALTIOK. Irmak spor Kulübü Başkanı Sabri ALTIOK, Dergah Pastaneleri Kurucusu Davut BOSTAN, Zeytinburnu Yardımlaşma ve Kültür Derneği Kurucu Üyesi Cevat ÜSTÜNDAĞ ve Dernek Üyeleri, Zeytinburnu Gökalp Mahallesi Muhtar Baş azası Tülay ( Gençtürk ) BİÇER, Yıldız Spor eski Başkanı Sami CANTÜRK. Zeytinburnu Tüm Rumeliler Derneği eski Başkanı Besim SADIKER, Hatipoğlu Kırtasiyeleri Temsilcisi Ali HATİPOĞLU, TOPALOĞLU Aileleri bireyleri , ÜSTÜNDAĞ Aileleri bireyleri, FAZLIOĞLU Aileleri bireyleri, ÇEBİ Aileleri bireyleri, CENGİZ Aileleri bireyler, TÜYSÜZ aileleri bireyleri, HAYIRLIOĞLU Aileleri bireyleri, HAYIROĞLU Aile bireyleri, BALCIOĞLU Aile Bireyleri. ÜNVER Aile Bireyleri, DOĞAN Aile Bireyleri. BAYRAKTAR Aile Bireyleri, ZAFER Aile Bireyleri, ERBAY Aile Bireyleri, GAZİOĞLU Aile bireyleri, SERİN Aile Bireyleri ve isimlerini burada sayamadığımız yüzlerce kişi katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-MEHMET ALPAY


Hakan Topaloğlu sevenlerini yasa boğdu


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

  Milli Görüş Davası Seçkin Ağabeyini kaybetti

  Kendisini Milli Görüş davasına adamış, Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesinin kurulması için büyük emek harcayan Seçkin Serbest abimiz arkasında onca güzel çalışmalar bırakarak ebediyete göçtü.

 • Selvi Spor Hakan Eren ile devam kararı aldı

  Selvi Spor Hakan Eren ile devam kararı aldı

  Zeytinburnu’nun köklü kulüplerinden Selvi spor 23. Olağan genel kurulunu yaptı. Olağanüstü Genel kurulu ile başkanlık görevinde getirilen Hakan Eren ile olağan kongrede devam kararı çıktı.

 • Camiden ayakkabıları çalamayınca çay ocağını soydu

  Camiden ayakkabıları çalamayınca çay ocağını soydu

  Zeytinburnu Sümer Mahallesinde camiye giren hırsız ayakkabıları çalamayınca cami avlusunda bulunan çay ocağını soydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Madde Bağımlılığını masaya yatırdı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Madde Bağımlılığını masaya yatırdı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi genel merkezini yeni yerine taşıdı ve yeniledi. 58.Bulvar Caddesindeki yeni genel merkez oldukça kullanışlı ve geniş. Genel Merkezin en gözde yeri ise konferans solunu. Konferans solunun ilk konferansı ise oldukça anlamlıydı. Yüzyılın baş belası gençliği yok eden madde bağlılığı Erbakan Vakfı Zeytinburnu şubesi tarafından masaya yatırıldı.

 • AK Parti Zeytinburnu Delegelerini seçti

  AK Parti Zeytinburnu Delegelerini seçti

  AK Parti üyeleri, İstanbul ve çeşitli illerde kongrelerde oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti. Zeytinburnu’nda delege seçimine partililer yoğun ilgi gösterdi. AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, yeni ilçe başkanı ve yönetimini belirleyecek olan delege seçimine partililerin ilgisinde memnun olduğunu dile getirdi.

 • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek'ten Taziye Teşekkürü

  Meclis Üyesi Yunus Gülmek 23/06/2017 Tarihinde rahmete kavuşan Amcası Seyyid Haccı Mehmet Sait Gülmek için taziye teşekkürü yayınladı

 • Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Yeni Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak oldu

  Başbakan Binali Yıldırım, yeni kabineyi açıkladı. Akif Çağatay Kılıç'ın yerine yeni Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak oldu. Osman Aşkın Bak, iki dönem Zeytinburnu’ndan sorumlu Milletvekili olarak görev yaptı ve neredeyse ilçemizdeki her etkinliğe katıldı. Bundan dolayı Zeytinburnu’nun vekili olarak adlandırıldı.

 • İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  İstanbul’un En Büyük “Buz Pisti” Zeytinburnu’na Yapılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi, Spor Toto işbirliğiyle gerçekleştirdiği İstanbul’un en büyük buz pisti inşaatına 24 saat aralıksız devam ediyor.

 • Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  Şiddetli yağmur İstanbul'u teslim aldı

  İstanbul dün gece başlayan ve sabah saatlerinde şiddetini arttıran yağmur, İstanbullulara zor anlar yaşattı. Yollarda biriken sular trafiğin sıkışmasına neden olurken, toplu taşımada da aksamalar meydana geldi. İstanbul'da en fazla yağışı alan Silivri'de evlerinde mahsur kalanlar botlarla kurtarıldı. İstanbul Valiliği: Bugün ilimiz yoğun yağış aldığından ulaşımda sıkıntı yaşanmaması için zorunlu olmadıkça özel araçlarla trafiğe çıkılmaması rica olunur.

 • Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  Zeytinburnu ve Bayrampaşa metroyu su bastı

  İstanbul'da ! Birçok yeri su bastı, araçlar yollarda mahsur kaldı, trafik kilitlendi. AKOM sel riskine karşı uyardı.

 • Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli trafiğe kapandı!

  Avrasya Tüneli Anadolu-Avrupa Yönü de olumsuz hava koşulları nedeniyle geçici süre ile trafiğe kapatıldı

 • Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Korsan Hasan sevenlerini yasa boğdu

  Telsiz Mahallesi’nin sevilen insanlarından spor camiasının dostu olan Malatya eşrafından Hasan Hüseyin TAŞDEMİR ( Korsan Hasan )rahmetli oldu.

 • Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  Zeytinburnu, 4 Gün Boyunca Meydanda Sabahladı

  4 gün 4 gece sabah ezanlarına kadar nöbet tutan Zeytinburnulu vatandaşlar, Kur’an-ı Kerim dinleyip, 15 Temmuz şehitlerine dua etti. Genci yaşlısı meydanlarda sabahlayan vatandaşlara Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın da eşlik etti. Paylaş

 • Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Beştelsiz spor atletizm takımından Turgay Bayram Avrupa Altıncısı oldu

  Türkiye, Avrupa U23 Atletizm Şampiyonası’na iddialı gidiyor. Ay-yıldızlılar, Bydgoszcz’da 45 isimle 29 dalda madalya aradı. Son günde 10 atletle finallerde temsil edilen Ay-yıldızlı Takım'da Yasemin Can, 5 binin ardından 10 bin metrede de altın madalya kazandı. 3000m su engellide ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Beştelsiz spor Atletizm takımının sporcusu Turgay Bayram Avrupa 6.Olarak ülkemize büyük bir gurur yaşattı

 • Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  Ünver: 15 Temmuz Asırlarca Unutulmayacak

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Kanlı Darbe girişimi 15 Temmuz’un 1.Yıldönümünde hem Şehitler köprüsünde hem de 15 Temmuz meydanında yapılan etkinliklere katılarak Demokrasi Nöbetlerine destek veren Zeytinburnu Halkına ve teşkilatına teşekkür etti.

 • OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  OnBeş Temmuz Temalı Canlı Resim Havadan Böyle Görüntülendi

  Zeytinburnu Belediyesi Bilgi Evleri’nde eğitim gören yüzlerce minik öğrenci bir araya gelerek, 15 Temmuz Destanı’nın 1. Yıl dönümünde yaptıkları canlı resimle "15 Temmuz’u Unutma!” mesajı yazdı. Duygu dolu anların yaşandığı etkinlikte yaklaşık 400 öğrencinin oluşturduğu Türk Bayraklı mesaj havadan görüntülendi.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.5%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan