• Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı
 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı
 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor
 • Narkotik Eğitim Tır'ı Zeytinburnu'nda
 • Zeytinburnu Belediyesinde den Öğrencilere Aşure ikramı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Hakan Topaloğlu sevenlerini yasa boğdu

İlçemiz köklü ailelerinden, Meclis eski Üyesi Sedat Topaloğlu'nun sevgili yeğeni ve işadamı Hakan Topaloğlu akciğer rahatsızlığına bağlı olarak geçirdiği bir kalp krizi sonucu 46 yaşında hayata veda etti.

22 Haziran 2016 Çarşamba 14:36

Hakan Topaloğlu dinamikliği, hareketliliği ile bilinen ve sevilen genç bir işadamıydı. Yakalanmış olduğu akciğer kanserine karşı verdiği mücadeleyi genç yaşta kaybetti. Akciğer Kanserine bağlı olarak gelişen kalp krizi sonucu 46 yaşında aramızdan ayrılan genç işadamı anne babası ve sevenleri adeta yıktı. 70 yaşındaki Baba Vedat Topaloğlu ve anne Emine bir evlatlarını yitirdikleri için, sevgili eşi Tuğba ile kız evlatları Yaren ve Yağmur çok sevdikleri babalarını, tek erkek kardeşi Serkan ise ağabeyini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadı. Merhum işadamı Hakan Topaloğlu Ataköy 5'inci Kısım Camii'nde ikindi namazına müteakiben kılan cenaze namazının ardından Zeytinburnu Kazlıçeşme aile kabristanına getirilerek dualarla ebediyete yolcu edildi. 

Merhum işadamı Topaloğlu’nun cenazesine, T.B.M.M ve Zonguldak eski Milletvekili Köksal TOPTAN, 18. Dönem İstanbul eski Milletvekili Adnan YILDIZ, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin ÜNVER, CHP Zeytinburnu Meclis Üyeleri Hüseyin ÜSKÜDAR ve Düzgün KAYA, SSK Osmaniye Hastanesi Başhekimi Alper ÖZEL, CHP Zeytinburnu İlçe eski Başkanı Mustafa FAZLIOĞLU, Zeytinburnu Belediyesi Başkan eski Yardımcısı Erol DİNÇER, Zeytinburnu DYP İlçe eski Başkanı Hasan TUTKUN, DSP Zeytinburnu İlçe eski Başkanı Sinan AKYILDIZ, Zeytinburnu Belediye Meclis eski Üyeleri Kaptan ÜSTÜNDAĞ, Yaşar DEMİRKAN, Hasan BULUT, Cengizhan BAHÇEKAPILI, Hasan ULUOCAK ve İsmail TERZİ, Türkiye Partisi Zeytinburnu Başkan eski Yardımcısı Ali Rıza ÜSTÜNDAĞ, Galatasaraylı Sporcular Derneği Disiplin Kurulu Başkanı Ercan ERGÜL, Trabzonlular Vakfı Başkanı Kamil HAYIRLIOĞLU, Zeytinburnu sporlular Derneği eski Başkanı İsmet ÜSTÜNDAĞ ve Muhsin KOÇ, Zeytinburnu Spor Kulübü eski Asbaşkanları Kadir HAKYEMEZ, Ahmet BAYRAKTAR, Sabri ARIMAN ve eski Genel Sekreteri Kani YILDIZ, Ahde Vefa Derneği Başkanı Metin ŞENGÖZ ve yardımcıları Soner ÜSTÜNDAĞ ile Mürsel BİLDİRİR, Mimar Saffet DARCAN, Selin Çiçekçilik Mehmet YALÇIN ve Yusuf Kenan YALÇIN, Zeytinburnu Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği ( ZEYDEF ) Başkanı Nevzat ULUOCAK, Zeytinburnu Mali Müşavirler Derneği Başkanı Suat ÖZGÜR ve Yönetim Kurulu Üyeleri Temsilcisiler, İhsan Mermerci Mezunları Derneği Başkanı Saadettin SÖKMEN ve eski Başkan Fehmi DOĞAN, Ordu - Ünyeliler Derneği Kurucu ve ilk Başkanı Ahmet AĞAÇ, Yüksek Mühendis Hasan Ali HAYIROĞLU, Karadenizliler Derneği eski Başkanı Suat DUAN, Zeytinburnu Amatör Kulüpleri Kurucu Başkanı Cenap ALTIOK. Irmak spor Kulübü Başkanı Sabri ALTIOK, Dergah Pastaneleri Kurucusu Davut BOSTAN, Zeytinburnu Yardımlaşma ve Kültür Derneği Kurucu Üyesi Cevat ÜSTÜNDAĞ ve Dernek Üyeleri, Zeytinburnu Gökalp Mahallesi Muhtar Baş azası Tülay ( Gençtürk ) BİÇER, Yıldız Spor eski Başkanı Sami CANTÜRK. Zeytinburnu Tüm Rumeliler Derneği eski Başkanı Besim SADIKER, Hatipoğlu Kırtasiyeleri Temsilcisi Ali HATİPOĞLU, TOPALOĞLU Aileleri bireyleri , ÜSTÜNDAĞ Aileleri bireyleri, FAZLIOĞLU Aileleri bireyleri, ÇEBİ Aileleri bireyleri, CENGİZ Aileleri bireyler, TÜYSÜZ aileleri bireyleri, HAYIRLIOĞLU Aileleri bireyleri, HAYIROĞLU Aile bireyleri, BALCIOĞLU Aile Bireyleri. ÜNVER Aile Bireyleri, DOĞAN Aile Bireyleri. BAYRAKTAR Aile Bireyleri, ZAFER Aile Bireyleri, ERBAY Aile Bireyleri, GAZİOĞLU Aile bireyleri, SERİN Aile Bireyleri ve isimlerini burada sayamadığımız yüzlerce kişi katıldı.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-MEHMET ALPAY


Hakan Topaloğlu sevenlerini yasa boğdu


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Yöresel Günler Şöleni’nde Kardeşlik Rüzgarı Esti

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleni Türk Halk Müziği’nin sevilen ses sanatçısı Mustafa Keser konseriyle sona erdi. 10 gün boyunca Anadolu’nun birçok il, ilçe ve köylerinin buluştuğu şölende kardeşlik rüzgarı esti.

 • Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Çocuklara El Yıkama Alışkanlığı Aşılandı

  Koç Üniversitesi Hastanesi ve Zeytinburnu Belediyesi, 'Dünya El Yıkama Günü' kapsamında 'Sağlık Elde Başlar Projesi'ni hayata geçirdi.

 • Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

  Ensar Vakfı Fahri Biçer'i unutmadı

 • Efsane Başkan Lütfi Kibiroğlu Hakk'a yürüdü

  Efsane Başkan Lütfi Kibiroğlu Hakk'a yürüdü

  Efsane Refah Partisi eski Eminönü Belediye Başkanı, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi, Zeytinburnu Bbelediyesi Sosyal İşler Müdürü Sami Ünlü'nün kayınpederi Lütfi Kibiroğlu vefat etti.

 • Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Yöresel Günlerde Afganlılardan Pilav ziyafeti

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin kültürel şöleni olan 14’üncü Zeytinburnu Yöresel Günler Şöleninde Türk Dünyası gecesi büyük ilgi gördü. Afganlılar hem kıyafetleri hem yemekleri hem de müzikleriyle 15 Temmuz meydanındaki etkinliğe renk kattılar. Afganlılar Derneği 15 Temmuz meydanında 2000 kişilik Afgan pilavı dağıttılar.

 • Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Yöntem Eğitim Kurumlarının Geleneksel Pilav Günü

  Zeytinburnu’nda iki farklı şubesinde verdiği eğitim kalitesiyle ilçemizde adından söz ettirtmeye başlayan Yöntem Eğitim kurumlarının öğrencileri ve öğretmenleri geleneksel pilav gününde gönüllerince eğlendiler.

 • Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli Murat 10 Farklı Enstrüman Çalıyor

  Otizmli 20 yaşındaki Murat Yurtcu, aldığı müzik eğitimi sayesinde yüzde 98 olan otizm engelini yüzde 45'e kadar düşürdü.

 • Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınlarıyla Dünyaya açılıyor

  Dünyanın en büyük kitap fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Kitap Fuarı sona erdi. Yayıncılık sektörünü ve kitapseverleri bir araya getiren kitap fuarını 5 günde yaklaşık 300 bin kişi ziyaret etti. 7 bin katılımcının bulunduğu fuarda ülkemizi temsil eden Zeytinburnu Belediyesi Kültür Yayınları’na Türk ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi yoğundu.

 • Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Derya & Nebi muhteşem bir nikah merasimiyle dünya evine girdi

  Yılmaz ve Fatma Uçar Çiftinin biricik kızları Derya Uçar, Eyüp ve Fatma Topal çiftinin biricik evlatları Nebi Topal Titanic Business Oteldeki muhteşem bir nikah merasimi ile dünya evinde girdi. Nikah merasimine şahitlik etmek üzere, siyaset ve iş dünyasından 1000’e seçkin davetli Titanic Otele akın etti.

 • Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Düzceliler Kabak Tatlısıyla Yöresel Günlere renk kattı

  Sanatçı Hülya Polat’ın sahne aldığı ‘Zeytinburnu yöresel günlerinde Düzce rüzgârı esti. Yaklaşık 9 gündür süren günlere ilk kez katılan Düzceliler, Güzeldere şelalesinden, Samandere Şelalesine, Ceneviz kalesinden, Fakıllı mağarasına, Kurugöl Kanyonundan, Melen raftingine, Böreğinden mantısına, kabak tatlısından fındığına Düzce’yi Zeytinburnu 15 Temmuz meydanına taşıdılar..

 • Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Yöresel günlerde gökten Kastamonu sarımsağı yağdı

  Anadolu’nun tüm il, ilçe ve köylerinin aynı çatı altında buluştuğu Zeytinburnu 14. Yöresel Günlere Kastamonulular renk kattı. Kastamonu’nun yöresel ürünlerinin satıldığı Kastamonu standına Zeytinburnulular bir hafta boyunca akın etti.

 • Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Yöresel Günlere Sinop Mantısı mührünü vurdu

  Zeytinburnu Belediyesi tarafından organize edilen 14.Yöresel Günlerde Karadeniz Bölgesinde yerini alan Sinoplular hem hemşerilerine hem de ziyaretçilere mantı ikramında bulundu.

 • Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  Yöresel Günler’de Samsunlular Standına yoğun ilgi

  İstanbul Samsunlular Derneği 14.Yöresel Günler kapsamında 15 Temmuz Şehitler Meydanına kurduğu standa ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Bir hafta boyunca Samsunluların stantını ziyaretten eden Zeytinburnululara Başkan Davut Genç keşkek ziyafeti verdi.

 • Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Yöresel Günlerde Giresunlulardan Hamsi ziyafeti

  Türkiye'nin farklı iklimlerinden 24 bölgenin yöresel tatlarını sergilendiği Yöresel Günler Şöleninde Karadeniz Bölgesi’nin gecesi bir başkaydı. Karadenizliler gecesinde ziyaretçiler hem horona hem de hamsiye doydu.

 • Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi 10 BİN kişiye aşure dağıttı

  Erbakan Vakfı Zeytinburnu Şubesi Muharrem Ayı dolayısıyla 10 Bİn kişiye aşure ikram etti. 58.Bulvar Caddesindeki aşure ikramına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

 • Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Başkan Murat Aydın bütçe görüşmelerinde ZEYBİS müjdesi verdi

  Zeytinburnu Belediyesi 2018 yılı tahmini Bütçesi 388 milyon TL olarak oy çokluğu ile kabul edildi. Zeytinburnu Belediyesi 2018 bütçe görüşmelerinde CHP’li meclis gurubunun eleştirilerini dinleyerek söz konusu sorunları sıralayarak cevap veren Belediye Başkanı Murat Aydın, bütçenin oluşmasına destek veren ilçe esnafına da teşekkür etti.

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.4%

8.3%

8.6%

6.1%

30.6%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan