Derya Pen Ailesinin geleneksel hale gelen iftar programına bu yılda yoğun bir katılım oldu. Derya Pen ve İş ortaklarının bir aya geldiği İstanbul iftarı Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. Okunun Kuran-ı Kerim ve yapılan dualarının ardından Akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı.

Oruçların açılmasının ardından kürsüye ilk olarak Derya Pen Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ovalıoğlu çıktı. Ovalıoğlu sözlerine 17 Yıldır kendileriyle yol yürüyen iş ortaklarına teşekkür ederek başladı. İşadamı Derya Ovalıoğlu sözlerin şöyle sürdürdü. Derya Pen, 1999 yılından itibaren PVC pencere, kapı, alüminyum doğrama, küpeşte, çift cam, mutfak, banyo dolapları ve mobilya sektöründe hizmet veren bir firmadır. 1999 yılında kurulan şirketimiz fıratpen üretici bayii olarak 2 merkez 6 şube 25 tali bayii ile hizmet vermiştir. 2016 Yılı Ocak ayından itibaren PVC sektörünün öncü ve kaliteli firması WİNSA üretici bayii olarak hizmetine devam etmektedir. 2000 yılında çift cam üretimine geçilmiştir, böylece pencerenin bütün elemanlarını üreterek tedarikçi firma konumundan üretici firma konumuna geçmiştir. Çok hızlı büyüyen firmamız yoğun talep karşısında, 2001 yılında Kastamonu merkezde 1.300 m2 kapalı 4.000 m2 açık alana sahip üretim tesisimiz kurulmuştur ve ilk şubemizde bu yılda hizmete başlamıştır. Bu tesisin hizmete girmesiyle aylık üretim kapasitesi 50.000 metreküpe çıkartılmıştır. Müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için 2002 yılında Devrekani şubemizi 2004 yılında gelen yoğun talepler doğrultusunda mutfak ve banyo dolapları imalatı satışına başlanmış aynı zamanda Taşköprü şubemizde hizmete girmiştir. 2005 yılında Pınarbaşı, Azdavay ve Merkez Efendi şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır. 2004 yılbaşından itibaren İstanbul ve Kastamonu da mobilya sektöründe de üretime başlayan firmamız, İç dekorasyonda da tüm ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Tüm bu yatırımlarımızın hedefi müşteri memnuniyetidir. Derya Pen Ailesi olarak müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeyiz dedi.

Derya pen Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ovalıoğlu’nun ardında kürsüye 2016 Yılı Ocak ayından itibaren PVC sektörünün öncü ve kaliteli firması olan WİNSA’nın Türkiye pazarlama Satış Müdürü Ekrem Kursin çıktı. Kursin sözlerine iş ortaklığı için Derya Pen Yönetim Kurulu başkanı Ovalıoğlu’na teşekkür ederek başladı.  Ekrem Kurşin, 1998 Yılında PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri’nin üretim ve satışına başlayan Winsa ürünleri, Kocaeli Sarımeşe’de 34.000 m² ’si kapalı olmak üzere toplam 40.000 m² alan üzerinde kurulu son teknoloji ile donatılmış fabrikamızda, büyük bir titizlik ve profesyonellikle üretilmektedir dedi.

WİNSA’nın Türkiye pazarlama Satış Müdürü Ekrem Kursin, Winsa PVC Pencere, Kapı ve Panjur Sistemleri 250’ye varan üretici bayisi ve 550’yi aşan satış noktası ile Türkiye’nin her noktasında tüketicinin kolayca markasına ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca katlanır kapı, paralel sürme, pivot pencere ve içe-dışa açılan PVC sineklik olmak üzere sistem çözümünü sağlayan 150’nin üzerinde profil tipi ve 16 renk alternatifinin yanı sıra, kalitesi dünya tarafından da kabul edilmiş Winsa artık Derya Pen farkı ile iş ortaklarına ulaşacaktır dedi.

Derya Pen’in geleneksel iftar programına, Derya Pen Yönetim Kurulu Başkanı Derya Ovalıoğlu, WİNSA’nın Türkiye pazarlama Satış Müdürü Ekrem Kursin, Zeytinburnu Belediyesi Eski Başkan Vekili Özcan Doğan, AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkan Yardımcıları Naci Sert ve Alaaddin Çam, AK Parti Zeytinburnu Meclis üyesi Sami Yapar, KAS-Der Zeytinburnu eski Şube Başkanı Nihat Sezer, Prof Dr. Ahmet Maranki, İşadamları Adem Honça, Ali Çam ve Derya Pen Ailesi katıldı…

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL