Zaferspor Kulüp Başkanı Cengiz Zafer Ramazan ayı dolayısıyla Zaferspor Kulübüne ve arkadaşlarına Zaferspor Lokalinde bir iftar yemeği verdi. İftar Programında katıldığı iki sezonda üst üste Türkiye Şampiyonu olan Zafer Spor Kriket takımı ilgi odağıydı. Lokaldeki iftar programına, Başkan Cengiz Zafer, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte siyaset ve spor camiasından isimler katıldı.

Zengin bir menüden oluşan iftar yemeğinde oruçların açılmasının ardında şükür duası yapıldı. Kısa bir açılış konuşması yapan İlçemizin sevilen simalarından başarılı işadamı ve Zafer Spor Kulüp Başkanı Başkan Cengiz Zafer iftar programına katılan herkese ayrı ayrı teşekkür etti. Başkan Cengiz Zafer, Zafespor olarak gelecekte Zeytinburnu’nda adlarından sıkça söz edilir bir kulüp haline geleceklerine vurgu yaptı. Krikette İstanbul'a ve özelde Zeytinburnu'na bir ilki yaşattıklarını ve iki kez üst üste Türkiye Şampiyonu olduklarının altını çizdi. Başkan Cengiz Zafer aynı başarıyı futbolda yakalamak için çalıştıkların belirtti. Başkan Zafer artık iftarımızı geleneksel hale getirdik. Yönetimimizle, esnafımızla, işadamlarımızla birlikle bir iftar sofrası kuruyoruz. İftar programımıza özel olarak kimseyi davet etmiyoruz. O gün o an iftar soframıza kim oturuyorsa misafirimiz oluyor. Özellikle iftarımızı hiç tanımadığımız misafirlerle açmaya gayret ediyoruz. Bundan dolayı ilçemizin önde gelenleri, işadamlarımız, dostlarımız, arkadaşlarımız Bizlerini niçin davet etmediniz şeklinde gönül koymasınlar özellikle bunu vurgulamak istedim. Rabbim tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Bir sonraki Ramazan ayına ve iftar programımıza hepimizin kavuşmasının sağlıkla sıhhatle nasip eylesin dedi.

Zafer sporun iftar programına Zeytinburnu’nun eski emniyet müdürü Dursun Eryıldız, Efsane Sanatçı Arif Aga ve Zafer spor ailesi katıldı. Kulüp Başkanı Cengiz Zafer, her daim Zafer Spor Kulübüne sahip çıkan, İşadamları Ahmet Çelik, Mustafa Sönmezoğlu, Yaşar Celal Seymen, Cumhur Öztürk, Soner Gotinbah, Özgür Genç, Cafer Batay, Halit Özcan’a birer teşekkür plaketi takdim etti.

Zaferspor’un lokalinde Başkan Cengiz Zafer’in ev sahipliğine verilen ve oldukça sıcak bir ortamda geçen iftar programı güzel temenniler ile sona erdi.

ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL