• Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Uluocak’tan Huzurevi sakinlerine iftar

Birçok iş adamının beş yıldızlı otellerde gösteriş için yaptığı iftarların aksine yardımsever kişiliği ile ön palana çıkan Zeytinburnu’nun sevilen mimar iş adamlarından Süleyman Uluocak ve eşi geniş aileleri ile beraber Zeytinburnu Semiha Şakir huzurevi sakinleri ile aynı masa etrafında iftar yaptı.

15 Haziran 2016 Çarşamba 09:25

Yoğun işlerine rağmen ve birkaç sonrada merhum  9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’ in   vefat yıldönümü nedeni ile Isparta İslamköy’ e gidecek olması ve  Birkaç gün sonra genel sekreteri olduğu İstanbul Aydınlar Ocağı’nın kongresi ve iftarı olmasına rağmen Huzurevi sakinleri ile ailesini aynı  masa  etrafında   iftar da buluşturması mimar Süleyman Uluocak’ın  büyüklerine ne kadar değer verdiğinin bir kanıtı oldu.

İftar sonrası Gazetecilere kısa bir açıklama yapan Uluocak, Bugün burada eşim, çocuklarım, kardeşlerim, ablalarım, amcalarım ile beraber huzur evi sakinlerimizin ikamet ettikleri mekânlarını ziyaret edip tecrübelerinden istifade etmek istedik.  Beş saatten fazla burada kaldık inanın vaktin nasıl geçtiğini anlayamadım. Ortam çok samimi ve içten Zeytinburnu halkı burada ikamet eden büyüklerimizi hiçbir zaman ihmal emesin. Burada tecrübe olarak çok önemli değerler mevcut. Ben zaman zaman buraya gelerek değerli büyüklerimizin düşünce ve fikirlerini alarak kendimi geliştiriyorum. Eşimde ve çocuklarım da bu etkinlik için emek verdi hepsine huzurlarınızda teşekkür ederim dedi. Etkinlik iftarın açılmasından sonra huzurevi sakinlerine çam sakızı çoban armağanı misali minik hediyeler verildi.   Mimar Süleyman Uluocak iftara davetli olan basın mensuplarından Huzurevi sakinlerinin resimlerini çekmemelerini rica ederek sadece çıkışta ailemizin resmini çekerseniz memnun olurum ricası ile hiçbir kimsenin işini zora sokmayalım diyerek iftarın verimli ve yararlı geçmesi adına yaptığı çalışmalar dikkatlerden kaçmadı. Basın mensupları ‘da iftara davet edildi Basın mensupları da yapılan çalışmanın çok verimli, iyi ve samimi bir ortamda olduğunu ifade ederek  Mimar Süleyman  Uluocak dileseydi  ailesi ve diğer konukları ile beraber en lüks mekanda iftar yapabilecek imkanlara sahip  olmasına rağmen Huzurevi sakinleri ile iftar yapması çok güzel. İnşallah bu gelenek yaygınlaşır vatandaş ve huzurevi sakinleri  buluşmaları daha verimli bir şekilde icra edilir görüşünde birleşti.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan