• Zeytinburnu bekçileri göreve başladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisi Temmuz ayı 1.Birleşim
  • Meclis Üyesi Yunus Gülmek'in amcası vefat etti
  • Karneler alındı, tatil başladı
  • İlk Enderun Teravih’i Seyitnizam Camii’nde Kılınacak
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zafer Spor Kriket Ramazan Turnuvası Başladı

İstanbul’da Kriket gibi çok bilinmeyen bir spor dalına öncülük eden Zeytinburnu Zafer spor hem krikette elde ettiği zaferlerle hem de yaptığı organizasyonlarla adında sıkça söz ettiriyor.

11 Haziran 2016 Cumartesi 13:09

Türkiye Genelinden düzenlenen Ankara Keçiören'de yapılan Kriket Şampiyonasında iki yıl üste üste Şampiyon olan temsilcimiz Zafer Kriket Takımı geçen ayda Kriketin Dünya’da önde gelen takımlarından biri olan Hong Kong Craigengower Cricket kulübünü Zeytinburnu’muzda ağırlamıştı. 

Zafer Kriket takımının artık geleneksel hale getirdiği Ramazan Kupası da bu yıl kıran kıranda bir mücadeleye sahne oluyor. Ramazan Kupası Hasan Doğan tesislerinde oynanıyor. Geçen yıl kıra kırana geçen Ramazan Kupasını Zafer Spor İstanbul Blue toplam 11 overs’i 66-69 yenerek almıştı.

Bu yıl Ramazan Kupasının startını Kulüp Başkanı Cengiz Zafer verdi. Başkan Zafer gazetemize yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi. Artık Zeytinburnu Zafer Spor Kriket takımı ülkemizde bu dalda söz sahibi. Bunu ulusal turnuvalarda görüyoruz. Zeytinburnu’muzda ve İstanbul’da Kriket sporunu sevdirme adına turnuvalara öncülük yapmaya çalışıyoruz. Ramazan Kupası böyle bir turnuva. Zeytinburnu belediyemize Başkanımız Murat Aydın’a, Başkan Yardımcılarımız Gökhan Kasap ve Gönül Demirel’e Bizlere verdikleri destek dolayı teşekkür ediyorum dedi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL
 


 Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.6%

8.3%

8.6%

6.1%

30.4%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan