Mehmet Bey ve Rüya Hanımız biricik kızları Merve Nur Özmeşe ile Yıldırım Bey ve Filiz Hanımın ilk göz ağrıları Emrahan rüya gibi bir düğün ile dünya evine girdi. Zeytinburnu Belediyesi Kadrosundan olan Emrehan’ın nikah akdini Deneyimli Başkan Yardımcımız Gökhan Kasap kıydı. Çiftin nikah şahitliklerini Ahmet Özmeşe, Enver Toktaş, Ayhan Özsoy ve Serdar Bölükbaşı yaptı. Çağteks’te iç mekânda planlanan düğün gelin ve Damat’ın isteği üzerine son anda bahçede yapılmaya karar verilince hızlı bir şeklide masalar dışarıya taşındı.

AK Parti’nin kongresinin düğün ile aynı güne denk gelmesi ve birçok ismin kongrede bulunmasına rağmen düğüne ilgi yoğundu. Emen çifti dünürleri ile birlikte misafirleri tek tek girişte karşıladılar. Misafirlerin yerlerini almasının ardından nikâh akdine geçildi. Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap nikâhı kıymadan önce çiftin heyecanın yatışması için birkaç hikâye anlattı. Damat Beye evliliğin çok zor ve bir o kadarda güzel olduğunu anlatan Kasap ardından çiftin nikahını kıydı..

Belediye Başkanı Murat Aydın’ın selamını davetlilere ileten Başkan Yardımcısı Gökhan Kasap evlilik cüzdanın gelin hanıma takdim etti. Nikah akdinin ardından aile fotoğrafı çekildi ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile düğünü başladı.

Genç çiftin bu çok özel anlarına, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Reşat Ok, AK Parti Meclis Üyesi Abdulhakim Kaya, Metin Develi, Mahmut Şengül, Mehmet Şirin Çelik, CHP Meclis Üyesi Satı Oral, TÜMSİAD İstanbul Eski Şube Başkanı İşadamı Eyüp Topal, ZİAD Başkanı Ayhan Özsoy, İstanbul Mardinliler Dernek Başkanı İşadamı av. Kemal Dündar, İşadamları Ercan Çelik, Ali Çebi, Ali Kulil, Ercan Kabadayı, Özcan Özkul, Tuncay Balcı, Birol Yılmaz, Zeytinburnu Belediyesi Fen işleri Müdürü Engin Köklü, Sosyal İşler Müdürü Sami Ünlü, Temizlik İşleri Müdürü Muhlis Bakırtaş, Zühtü Kurtulmuş Lisesi müdürü Mehmet Karaca ve çok sayıda seçkin davetli katıldı

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL