İş adamı Ahmet Yabanoğlu ve eşi Sultan Yabanoğlu kızları Hazal’a, Damadın annesi Meral Şahinler’de oğlu Kâmuran için bir yıl önce Yeşilköy WOW Otel de muhteşem bir nişan merasimi yapmıştı. Buz kez genç çiftin Düğünü görkemli oldu. Florya Sosyal Tesislerinde ki düğünde çok özel anlar yaşandı. Ahmet Yabanoğlu, Eşi Sultan Yabanoğlu ve Damadın Annesi Meral Şahinler tesisin kapısında misafirlerini tek tek karşıladılar.

Misafirlerin yerini almasının ardından Düğün Merasimi Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dualarla başladı. Havuz başında yemekli olarak yapılan düğünde Kuran-ı Kerim ve duaların ardından misafirlere ikramlar yapıldı.  Yemekle beraber Nikah akdine geçildi. Özel ışık gösterisinin ardından Gelin ve Damat nikâh için Havuz başında özel hazırlanmış bölüme alkışlar eşliğinde geldi. Çiftin nikahını Nişan Merasimlerinde de kendilerini yalnız bırakmayan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın kıyacaktı. Başkanın son anda bir toplantısı çıkınca Nikahı Zeytinburnu belediyesi Memuru başkan adına kıydı. Genç çiftin nikah şahitlerini Abdullah Bıyık, Serhat Karadağ, Fatin Şahinler ve Tuncay Yetik yaptı.

Kıyılan nikah akdinin ardından Evlilik cüzdanı gelin hanıma takdim edildi.  Damat Bey gelin hanımın duvağını açtı ve alnından değil bu kez elinden öptü.  Havuz başında genç çift dans ederek bu çok özel anlarını ölümsüzleştiler.
Hazal ile Kamuran’ın özel düğününde nikâhın ardından takı merasimin geçildi. Ailelerin ardından düğüne katılanlalar sırayla genç çifte takılarını takdim ettiler. Takı merasiminin ardından düğünde eğlence gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Gelinin babası işadamı Ahmet Yabanoğlu Gazetemize şunları söyledi “ Hem bir yıl önce yaptığımız nişan merasimimizde hem de bugün düğünümüzde Bizleri yalnız bırakmayan, Meclis Üyelerimize, Siyasilerimize, İşadamlarımıza, Akrabalarımıza, Dostlarımıza, kendi ailem ve damadın ailesi adına teşekkür ederim” dedi. Damadın Annesi Meral Şahinler'de şunları söyledi, Rahmetli eşim Burhanettin Şahinler'inde oğlumuzun bu mutlu gününü görmesini isterdim ama ömrü yetmedi. Mekanı cennet olsun diyerek duygu dolu anlar yaşadı.

Hazal & Kâmuran’ın Görkemli Düğününe, AK Parti İstanbul Spor Komisyonu Başkanı Serhat Karadağ, AK Parti Meclis Üyeleri İşadamları Cüneyt Tezcan, Sami Yapar, Fevzi Altuğ, Eski Meclis Üyesi İşadamı Hasan Sertçelik,  CHP Meclis Üyesi Satı Oral, İşadamı Özcan Özkul, Mürsel Çırak, Mustafa Yiğitoğlu, İşadamları, siyasiler ve çok sayıda seçkin davetli katıldı..

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL