• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Sudan’dan AK Parti Zeytinburnu Teşkilatına ziyaret

Sudanlı siyasi bir heyet Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları tarafından kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) nin kurulduğu günden bu yana her seçimde başarılı bir şekilde çıkmasını öğrenmek için Ak Parti Zeytinburnu ilçe Başkanı Bahattin Ünver’i ziyaret ederek bilgi aldılar.

26 Nisan 2016 Salı 14:46

Aralarında Valilerinde bulunduğu oldukça sıcak karşılayan Zeytinburnu Teşkilatı ve AK Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver Yerelden başlayarak AK Parti’nin başarısının sırlarını Sudanlılar ile paylaştı. Ünver; Başarının Sırrı Samimiyet ve halka dokunmaktan geçiyor Konukları dinleyen Ünver şunları söyledi “Ak Parti’nin başarısı samimiyet ve halka dokunmaktan geçiyor. Biz halkın oyunu almak için rol yapmıyoruz.   Biz zaten halkın içinde çıkan bir partiyiz. Halk nasıl yaşıyorsa biz de öyle yaşıyoruz. Halktan olduğumuz için halk seçilerde bize değil kendisine oy veriyor. Bu da partimizin başarı hanesine artı olarak yazılıyor” dedi.

Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver Sudanlı heyetle yakından ilgilendi. Heyetin sorduğu her soruya samimi cevaplar veren Ünver bizim başarımız sadece Türkiye için değil bütün mazlum ülke insanları için bir sevinç kaynağıdır dedi. Heyet başkanı birlik ve beraberliğiniz başarı için en önemli etken dedi Heyetin içinde bir vali ve 4 tane belediye başkanı yer aldı. İçlerinde idareci kısmına mensup çok sayıda  Sudanlı yetkilinin yer aldığı heyet Ünver ile samimi bir toplantı yaptı..

Kalabalık bir heyet ile Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver’i ziyaret eden Sudanlı heyetin başkanı da Ak Parti’nin başarılarını yıllardan beri takip ettiklerini ve araştırdıklarını şimdi de bizzat Türkiye’ye gelerek Ak Parti’nin doğduğu şehir olan İstanbul’da bir takım ziyaretlerde bulunduklarını ifade etti. Ak Parti Zeytinburnu ilçe başkanı Bahahtin Ünver’i ziyaret ettiklerini ifade ederek başkan ve ekibinin kendilerine karşı gösterdiği ilgi ve alakaya teşekkür ederek irtibatımız inşallah devam eder ve tecrübelerinizden biz de istifade ederiz dedi.

 Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan