AK Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Bahattin Ünver ve A Takımının tam kadro katıldığı programda salon hınca hınç doldu. Av. Necmetin Barman’ın iş yoğunluğu nedeni ile istifa ettiği Ak Parti Zeytinburnu Gençlik kolları başkanlığına kısa bir süre önce atanan  Serdar Duran ilk  büyük etkinliğini  son peygamber Hz. Muhammed’ in dünyaya gelişinin 1445.yılı nedeni ile güzel bir kutlu doğum etkinliğine imza atmış oldu. Ak Parti İstanbul İl yönetim Kurulu Üyesi Murat Atım da gençlerin yanın da Ak Parti İstanbul Zeytinburnu ilçe başkanı Bahahtin Ünver salona il yönetim kurulu üyesi Murat Atım ile giriş yaptı. Yüzlerce genç iki başkanı alkışlarla coşkulu bir şekilde karşıladı.

Program Kur’an okuma birincisi İlyas Yeşilmen’in Kur’an tilaveti ila başladı Aynı zamanda Grup İhlas ilahi grubunda üyesi olan İlyas Yeşilmen okuduğu Kur’an tilaveti ile salondan tam not aldı. Kur’an tilavetinden sonra Grup İhlas ilahi grubu Türkçe, Kürtçe Arapça ilahiler okudu. Daha sonra semazen gösterisi yapıldı. İlahiyatçı Davut Şar gençlere peygamber sevgisini anlattı İlahiyatçı Davut Şar hoca gençlere peygamber aşkı ile alakalı bir seminer verdi. Şar hoca İslamiyet geldiği zaman da cehalet had safhada idi. Ama rahmet peygamberi bütün bu kötülükleri ayaklar altına aldı. İnsanlar birlik beraberlik ve kardeşliği anlatan bir konuşma yaptı.

AK Gençlerin Kutlu Doğum Haftası Programına, Ak Parti İstanbul İl Yönetim kurulu üyesi Murat Atım, Ak Parti  Zeytinburnu ilçe başkanı Bahattin Ünver, yardımcıları, Hasan Memiş, Ahmet Kaya , Akın Aydın , Mustafa Yalçınkaya ,Hayrullah Dandin, Alaadin Çam, Fatih Aydoğdu, Naci Sert, Mehmet Tunç, Abdülselami Delibalta , Zeytinburnu Belediye başkan  yardımcısı Av. Saffet Öz, meclis üyeleri ,Fikret Tuncer, Abdulhakim Kaya, Gençler salona giren herkese  bir adet gül ve ayet hadislerin yazılı olduğu  bir yazı da verdi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL