• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu Elazığlı işadamları Derneğinden polise moral ziyareti

Son aylarda Ülkemizde artan terör olaylarını kınamak ve emniyet mensuplarımıza moral vermek amacıyla Zeytinburnu Tüm Elazığlı işadamları Derneği, Emniyet Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

16 Mart 2016 Çarşamba 21:32

Tüm Elazığlı İşadamları Derneği Başkanı Nazir Güler, Başkan Yardımcıları Taylan Demirelli, Rıdvan Çakar, Ali Öztürk, Ekrem Atılmış, Polis Memuru Mehmet Maral ve Fındıkzade Elazığlılar dernek başkanı Mehmet Demirbağ ve Başkan yardımcısı Bekir Döndü nün de katılımıyla, Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürü Erdem Torlak ve Emniyet Müdür Yardımcısı Elazığlı Serkan Bulut'u makamlarında ziyaret ettiler.

İlk ziyaret Zeytinburnu ilçe Emniyet Müdürü Erdem Torlak Beye yapıldı. Makamında Elazığlıları oldukça sıcak karşılayan Erdem Torlak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emniyet Müdürü Torlak görev dolayısıyla birkaç yıl Elazığ’da bulunduğunu ve Gakkoşların Polise verdiği değeri anlatı. Oldukça zor günlerden geçtiğimizin altını çizen Emniyet Müdürü Erdem Torlak Türkiye Cumhuriyeti çok güçlü bir devlet bu terör belasının da üstesinden inşallah gelecektir dedi.

Zeytinburnu Tüm Elazığlı İşadamları Derneği Başkanı Nazir Güler ise ziyarette yaptığı konuşmada, "Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde gecesini gündüzüne katarak, yağmur kar soğuk demeden Ülkemizin ve kentimizin güvenliği ve huzuru için görev yapan emniyet teşkilatımızı ziyaret ederek desteklerimizi ilettik. Kendilerine moral vermeye çalıştık. Kardeşliğimize ve ülkemizin geleceğine kasteden, masum insanların hayatını kaybetmesine sebep olan tüm şer odaklarının karşısında dimdik ayakta duran bir emniyet teşkilatımız var. Sevdiklerinden ayrı günler, haftalar, aylar geçiren emniyet mensuplarımızın ne zor şartlarda görev yaptıklarını biliyoruz. Bizler Zeytinburnu’ndaki Elazığlılar olarak vatanımız uğruna şehit olan, zalimin karşısında mazlumun yanında duran güvenlik teşkilatı mensuplarımıza dualarımızla destek oluyoruz. Ülkemizin içerisinden geçtiği bu zorlu günlerde Elazığlılar olarak kendilerinin yanında hainlerin tam karşılarında olduğumuzu belirtmek için buradayız. Allah yardımcıları olsun " dedi.

Emniyet Müdürü Erdem Torlak’ın ardından kısa bir süre önce Zeytinburnu’nda Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atanan Elazığlı Hemşerileri Serkan Bulut'u da makamında ziyaret eden Zeytinburnu Elazığlı işadamları Derneği yönetimi hemşerilerine yeni görevinde başarılar diledi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL

 

 


Zeytinburnu Elazığlı işadamları Derneğinden polise moral ziyareti


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan