1983 Yılında Zeytinburnu’nda Kurulan ve 33 Yıldır İstanbul’da Çankırılıların sesi olan Çankırı Yeşil Ilgaz Spor Kulübü, Alt yapıya yaptığı yatırımlarla ve elde ettiği başarılarla da adından söz ettiriyor. Yeşil Ilgaz Spor Kulübünün U-16 Takımı 5 Puan fark ile ipi önde göğüsledi ve Sezonu şampiyon olarak tamamladı. İşadamı Mehmet Tüysüz Şampiyon takımı Saraykale Saçtava Restoranda ağırladı ve takım ile yöneticilere ziyafet verdi.

Yemeğe, Çankırı Yeşil Ilgaz Spor Kulüp Başkanı Emrullah İç, Zeytinburnu Çankırılılar Derneği Başkanı Arif Şengül, Çankırı İşadamları ve Şampiyon takımın Futbolcuları ile yöneticileri katıldı. Yemekte bir teşekkür konuşması yapan Başkan Emrullah İç ilk olarak Şampiyon takımı tebrik etti. Başkan İç sözlerini şöyle sürdürdü. Bu şampiyonlukta en büyük başarı başta iki yıldır bunun için büyük emek harcayan Teknik Direktörümüz Alladdin Taş hocamıza ait. Güzel bir planlama ile bize şampiyonluk kazandırdı. Öncelikle Hocamızın nezdinde bu şampiyonluk için ter döken Siz yavrularımızı kutluyorum.

Sizden isteğim şudur Hocamızın sözünü dinleyin, Oynadığınız futbola ve yaptığınız işe her daim saygı duyun ve onu sahiplenin. Sahiplenince işte bu tür şampiyonluklar ve başarıların gelmesi kaçınılmazdır. Bunun yanında Biz yöneticilere düşen görev ise Sizlerin sorunlarına anında çözüm üretmek ve bu tür başarıların önündeki engelleri kaldırmaktır. Bu güne kadar çok şükür sorunlarınıza çözmek nasip oldu. Bunun için Bize destek veren ütüm hemşerimize ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca bize bu güzel mekânı açan Mehmet Tüysüz ağabeyimize de şükranlarımı sunuyorum dedi. Yemeğin ardından Şampiyon ekip o anı fotoğraf çekilerek ölümsüzleştirdi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL