• Zeytinburnu Belediye Başkanlığı Sınav İlanı
  • CHP ilçe örgütü Kadınlar Gününü kutladı
  • Zeytinburnu Belediye Meclisinde yetki tartışması
  • Bilgi Evleri 14. Geleneksel Kitap Okuma Yarışması Başladı
  • Zeytinburnu Meclisi’nin gündemi ‘Asbest’
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Zeytinburnu Atatürk Kültür Merkezinin içler acısı hali

Zeytinburnu’nda ilk Kültür Merkezi olarak hizmet veren Atatürk Kültür Merkezi, ZKM’nin açılışının ardından gölgede kaldı. Bakımı yapılmayan Kültür Merkezinin içi şimdilerde içler acısı bir halde..

05 Mart 2016 Cumartesi 10:41

Zeytinburnu 58.Bulvar Caddesinde ilçemizin ilk Kültür Merkezi olan Atatürk Merkezi, Zeytinburnu Meydanında yeni bir kültür merkezi yapılmasının ardından bir süre atıl durumda kaldı. Önce İSMEK’e hizmet veren Kültür Merkezinde bugün bir katında Tiyatro salonu en üst katında ise İlk kez Zeytinburnu’nda açılan İstanbul Valiliğine bağlı Toplum Sağlığı Merkezi var. Bu Merkez ilçemizde bulunan bir bölümü engelli de olan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hizmet ediyor.

Altı Katlı Binanın en üstü katında görev yapan memurlar ise isyan ediyor. Zeytinburnu Haber Gazetesine acıkama yapan Memur arkadaşlar, Bizler bu Devletin memuruyuz, Zeytinburnu Halkına hizmet ediyor. Bina oldukça bakımsız. Asansör çalışmıyor. Engelli vatandaşlarımızı merdivenlerden çıkarma çok zor. Merdiven boşluklarında dahi aydınlatmalar bozuk. Can güvenlimiz yok binanın önü Kâğıt toplayıcıların istilası haline gelmiş.

Dolaplar dökük sağlık hizmeti verdiğimiz bir yerde hijyen yok. Belediyemizden rica ediyoruz. Bu binanın az da olsa bakımını yapsın.  Bu konularda oldukça hassas olan Zeytinburnu Belediyesi eminiz ki en kısa süre bu kültür merkezini bakımlı bir hale getirecektir. Umut ediyoruz ki bu haberden sonra sorumlu Başkan Yardımcılarımız ve Müdürlerimiz bu işe bir an önce el atacaklardır.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ 


Zeytinburnu Atatürk Kültür Merkezinin içler acısı hali


Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler2

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.1%

8.3%

8.6%

6%

31%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan