• Zeytinburnu gelecek 5 yılda yüzde 108 değer kazanacak
  • Zeytinburnu'ndaki üçgen arsa 14.9 milyon TL'ye satılıyor
  • Saadet Partisi Başkan Aydın'ı ziyaret etti
  • MHP'den Saadet Partisi'ne iade-i ziyaret
  • 'Zeytinburnu Kimsenin tercihine göre planlanamaz'
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Meral Demir: Gayrimenkulünüzün değerini biliyormusunuz ?

Pro Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi, 17 yıllık tecrübesi ile, sizlere kaliteli hizmet sunuyor.
17 Kasım 2015 Salı 21:42

Re/Max Pro tüm gayrimenkul alım-satım-kiralama-devir işlerimde, ticari gayrimenkulde hızlı çözüm üretmede, ücretsiz expertizde, proje satışı-kat karşılığı anlaşmalarda, tapu takip işlerinde, yatırım danışmanlığında, kat mülkiyeti ve kat irtifakı kurulmasında ve tüm hukuki konularda müşterilerine destek veriyor. Ayrıca Re/Max Pro, yurtdışında yaşayan müşterilere de Türkiye’deki mülklerinin kiralama veya satışları için hizmet veriyor.

Pro Gayrimenkul Yöneticileri ve Danışmanları uzman olduğu konular hakkında uygulamalı eğitimler almıştır. Bir mülk el değiştirecek ise uzmanlık alanlarına ve uzmanlık bölgelerine göre konuya hakim gayrimenkul firmaları ile yol alıyor.

Sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan,  bir anlayışla yoluna yoluna devam eden, Re/max Pro Gayrimenkul, Gayrimenkul hakkında herşey vizyon ve değerlerimiz tarafından belirlendiğini belirten Re/Max Pro Gayrimenkul Danışmanı Meral Demir; Amacımız; is potansiyelimiz sayesinde firmaların ve /veya şahısların mülk satış ve alışına olanak sağlamak ve bu süreç içerisinde sizleri mutlu bir ‘Pro Gayrimenkul’ müşterisi yapmaktır. Hem uzun vadede büyümeyi amaçlayan, hem de orta vadedeki fırsatları değerlendirebilen bir bakış acısıyla çalışan ‘Pro Gayrimenkul’ müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiştir.” Dedi

Meral DEMİR: GSM : 530 5178397

Tel: 212 216 3686  Faks: 212 216 3685
Kore Şehitleri Cd. Yonca Apt. A Blok No:1 D:9 Zincirlikuyu Şişli / İstanbul-Avrupawww.remax.com.tr/pro  – merald@remax-pro-ist.comPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
  • Yorumlar0
  • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER

Sitemizi Nasıl buldunuz?

46.2%

8.3%

8.6%

6.1%

30.9%

kullan
HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan