Ayakkabı sektörünün küresel buluşması AYMOD, CNR EXPO Yeşilköy'de başladı. Klasikten moderne, babetten çizmeye kadar her kesime hitap eden ayakkabıların sergilendiği AYMOD, bin 400 markanın katılımıyla gerçekleştiriliyor. 

Fuarın açılışı İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, İstanbul Deri ve Deri Mamülleri İhracatçıları Birliği Başkanı (İDMİB) Mustafa Şenocak, Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği (TASD) Başkanı Hüseyin Çetin, Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı (TASEV) İslam Şeker, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve CNR Holding CEO'su Cem Şenel'in katılımıyla yapıldı.

İstanbul Valisi Vasip Şahin, AYMOD Fuarı'nın açılış töreninde, fuarın 52. kez düzenleniyor olmasının sektör istikrarının ispatı olduğunu belirterek, "Bu istikrara bağlı olarak sektör 2023 yılında hedeflediği 2 milyar dolarlık ihracatı gerçekleştirecek" ifadelerini kullandı. İstanbul Valisi Vasip Şahin Y&G SHOES’in standına uğradı Yönetim Kurulu Başkanı Dilaver Göksu ile sohbet etti. Ayakkabı modellerini inceleyen Vali Şahin Y&G SHOES’in modellerine hayran kaldı.

Y&G SHOES’in Yönetim Kurulu Başkanı Dilaver Göksu;  52. AYMOD fuarında firmalarına olan talebin kenidlerin çok mutlu ettiğini ve ziyarete gelen her bir ziyaretçi ve işadamı ile yakından ilgilendiklerini söyledi. İşadamı Göksu,  Y&G SHOES Bayan Ayakkabı sektöründe  Türkiye’de 81 ilde dağıtım ağı olan Y&S SHOES Dünyada 22 Ülkeye ise ihracat yapan,  Ayakkabı sektöründe ilk beşin içinde olan Y&G SHOES yeni hedef ilk Üçe girmek olduğunun altını çizen Göksu, Kemal Tanca, İnci gibi, bir çok dünya markası ise Y&G SHOES’in ayakkabıları için adeta sıraya giriyorlar dedi.

Y&G SHOES Yönetim Kurulu Başkan Dilaver Göksu;  2009 yılında kurduğumuz Y&G SHOES firmasıyla, Güvenli üretici, moda fikirleri, kusursuz çalışma, birinci kalite bir araya getiren şirketimiz üç yıldır iç ve dış piyasada güçlü bir yer tutmakta. Bugün Y&G Shoes Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan gibi Eski Sovyet Birliği, Yakın Doğu ve Avrupa Birliği ülkelerinde büyük müteahhidi olduğu zamanda müşterimize birinci kalite modayı bugün ve yarın teslim etmek üzere tek bir hedef ile çalışıyoruz. Y&G Shoes firmasının imalatı İstanbul’da bulunuyor. İleri teknolojileri kullanarak ister İngiltere’de tercih edilen klasik tarzları, ister mükemmel kaliteyi İslav kadınlarının özel kalıbına uydurarak müşterimizin isteklerine uymaya çalışıyoruz dedi

Göksu; Türk piyasasında itimadını kazandıktan sonra Rusça ve İngilizce konuşan müşterilerimizin her iki kategorisine kaliteli ürünleri sunulan tek bir firmayız. Son koleksiyonları ve yeni popüler modelleri sunmaya her zaman hazırız. Bizimle bütün kadınlar her zaman göz alıcılığını, nazikliğini, latifliğini, romantiğini, zarifliğini ve önceden kestirilemezligini muhafaza ediyorlar. Sunulabilen avantajlarımızdan biri fiyatlarımızdır. imalatçı ile direkt çalıştığımızdan dolayı aracıları kullanmak zorunda değiliz. Rekabete uygun olarak, sağlam fiyatları belirtmemiz bütün arzularınızın gerçekleşmesini mümkün kılıyor dedi. Şirketimizin olmazsa olmazları ise; uygun fiyatları, kolay ödeme sistemi, mükemmel kalite, malların zengin çeşidi Yeni koleksiyonlarımız tasarımcı ve müşterilerimizin ortak çalışmalarıyla ortaya çıkarılmaktadır. İlkelerimiz Şirketimiz, devamlı yetiştirme, özentisizlik, başarılı takım çalışması, müteşebbislik gibi önemli ilkelere uyarak hareket etmektedir dedi.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ/ ÖZEL HABER