Ardında ise kederli eşi Ayla TEMİZÖZ ve kızları Tuğçe ile Gökçe' kaldı.Seyitnizam yeni Camii’de 29. Eylül’de ikindi vakit ve cenaze namazına MHP MKK Üyesi Adem KARAKOÇ. Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat AYDIN, MHP İl Bölge Başkanı Volkan VAROL, MHP İl Yönetim kurulu Üyesi Metin YAZAR, MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Ürün KARADAĞ, Türkiye kantin İşletmecileri Esnaf Dernekleri Federasyon Başkanı Vahap OSMANOĞLU, MHP İl Başkan eski Yardımcısı Hami DAMCI, MHP Zeytinburnu İlçe Başkanı Reşat OK ve Yönetim Kurulu Üyeleri,

MHP Zeytinburnu İlçe Eski Başkanları Av. Fethi Ahmet ALPARSLAN ile eşi AV. Harika ALPARSLAN, Nazir GÜLER ve Vahdet ÇAKALOĞLU, MHP Zeytinburnu Kadın Kolları’ndan Ayşe ŞİMŞEK, Zeytinburnu Ülkü Ocakları Başkanı Vural CAMBUL ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP İl eski yönetim Kurulu Üyesi Muhsin KOÇ, MHP Zeytinburnu Yönetim Kurulu eski Üyeleri, Zeytinburnu Antrenörler Derneği Başkanı Emrullah İÇ, Zeytinburnusporlular Deneği Başkanı H. İbrahim UZUNAĞCA, Zeytinburnuspor eski Başkanı Mustafa GÜNAYDIN, Yıldız Spor kulübü Başkan Vekili metin ŞENGÖZ, ZEYDES Yönetim Kurulu Üyesi Bayram ALMAZ, Zeytinburnu Su Ürünleri Yapı Kooperatifi Temsilcisi Mustafa AKSU, aile yakınları ve MHP camiası iştirak ettiler.

Cenaze namazı ardından Üstün TEMİZÖZ’ün naşı caminin 200 metre aşağısında Silivrikapı Mezarlığı’nda aile kabristanına ve 1993 yılında vefat eden albayın kayınpederi olan Yaşar TAŞKIN’ın üzerine defnedildi. Belediye Başkanı Murat AYDIN, Kabristana gelerek aile ve katılanlara taziyelerini ileterek Üstün TEMİZÖZ’in kabri başında Fatiha okudu.. Eyine kaybeden Ayla TEMİZÖZ, eşinin tabuta sarılan Türk Bayrağı'nı kucağından brakmadı ve defin işleminden sonra kızları ile birlikte taziyeleri alırken bile gözyaşları içerisindeydi.

Merhum emikli albay Üstün TEMİZÖZ'e Allah ( c.c. )'den rahmet diler, ardında keder içerisinde bıraktığı eşi Ayla TEMİZÖZ ve kızları Tuğce ile Gökçe'ye ve yakınlarına başsağlığı temennilerimizi iletiriz.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL-MEHMET ALPAY