ZEYTİNBUNU HABER GAZETESİ

FATİH YILMAZ KİMDİR?

04.05.1969 Yılında Elazığ’ın Sivrice İlçesinin Karaçalı Mahallesinde doğdum..İlk orta ve Lise öğrenimimi Sivrice’de tamamladım..18 Yaşından itibaren de İstanbul’a geldim..Askerlikten sonra iş hayatına başladım..Yaklaşık 20 Yıldır Yılmaz İşleme olarak Zeytinburnu’nda deri ve Tekstil sektörünün içindeyiz..

Tüm Elazığlı İşadamları Derneğinde Başkan vekilliği görevini yürütüyorum..Hem Dernek olarak Hem de Elazığlı bir iş adamı olarak her zaman için Elazığ adına güzel işlere imza atma gayreti içinde oldum bundan sonra da bu şekilde devam edeceğim..

YLMAZ İŞLEME OLARAK ÇALIŞMALARINIZI BİZE ANLATIR MISINIZ?

Bizim işimiz ince işçilik diye hitap ettiğimiz bir alan sayıldığından işlerimiz çok dikkatli ve özenli yapmak durumundayız..Müşteri memnuniyeti ilkesi şirketimizin için ilk plandadır..Yaklaşık olarak 30 kişilik bir ekibimiz bulunmaktadır..Ekibimizdeki arkadaşlar kendi alanının ustası olan kişilerdir..Yılmaz İşlemeye gelen müşterilerimiz gerek kalite gerekse fiyat olarak en iyi hizmeti bulmaktadır..

EKONOMİK KRİZİ NASIL DEĞERLENDİRİRSİNİZ?

Ekonomik ya da değil ama tüm dünyayı saran bir kriz var, bunu sadece ülkemize meletmek ne kadar doğru .Çünkü bu kriz dış kaynaklı başladı ve Küresel bir kriz..Bizler de bu dünyanın bir parçası olduğumuz için bu krizin bizi etkilememesini beklemek çok akılcı bir davranış değil..

Bu yıl Dünyanın en popüler fuarlarından olan İtalya’daki Milano Deri fuarına gittim..Fuara beklenilenin çok altında bir katılım vardı..Bu da gösteriyor ki Kriz bütün dünyayı etkilemiş…

TÜM ELAZIĞLI İŞADAMLARI DERNEĞİ HAKKINDA NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?

2007 Yılına kadar Ne yazık ki derneğimiz çok aktif bir şekilde İstanbul’da Elazığlıları temsil edemedi.Fakat ben bir fiil 2007’den beri derneğimizi daha güzel yerlere getirmek için çapa gösterdim..Yönetim olarak ta bunun gayreti içinde olduk..2009 Yılanda Derneğimiz yeni yönetimini seçti.Nazir Güler Başkanımız ve yeni yönetimimizle güzel bir uyum içinde Derneğimizi daha güzel yerlere getireceğiz.. Çıkacak olan Elazığ dergimizin ve Elazığ Son Havadis sitemizin İstanbul’daki Elazığlıların sesi olacağına inancım sonsuz..

İSTANBUL’DAKİ ELAZIĞLI İŞADAMLARINA NELER SÖYLEMEK İSTERSİNİZ?

Belki büyük ölçekli işadamlarımız burada para kazanmışlardır ama nihayetinde Elazığlıyım diyen herkesin Elazığ’a sahip çıkması gerekmektedir. Öteki türlü Elazığ’ı unutmak haksızlık olur. Durumu olan iş adamlarımızın Elazığ’a yatırım yapmalarını, oradaki hemşerilerimize de ekmek kapısı açmalarını isterim. Eğer elimde fırsat olursa inşallah ilerleyen dönemlerde de fırsatlarımız olacaktır şahsım ve firmam adına Elazığ’ımıza çok ciddi yatırımlar düşünüyorum.

GERÇEK ELAZIĞLI ELAZIĞA YATIRIM YAPANDIR

Tam bir Elazığ aşığı olan ve Elazığ kültürü ile beslenmiş olan Yılmaz, gerçek Elazığlının Elalığı unutmayan Elazığ’a yatırım yapan kişi olduğunun özellikle altını çiziyor..Elazığ’dan her bahsettiğimizde gözlerinin içi gülen Fatih Yılmaz özellikle Elazığlı işadamlarına Elazığ’a yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulunuyor..

WWW.ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL