1 Nisan 2000’de İstanbul’un ilk Türkiye’nin ise en büyük Outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açan Olivium, sahip olduğu markalar ve bulunduğu semtin tarihiyle örtüşen mimari yapısıyla Zeytinburnu’nun parlayan yıldızı olmuştur. Müşterilerini kazançlı alışverişle tanıştıran Olivium bulunduğu bölgenin kalkınması için birçok sosyal kültürel organizasyona imza atmıştır. İçinde bulunduğu toplumun sorunlarına kayıtsız kalmamayı ilke edinen alışveriş merkezinin çabaları çeşitli tüketici dernekleri tarafından birçok kez ödüllendirilmiştir.

Olivium Outlet Center hizmete açtığı extra çarşısıyla hızla artan talebi karşılamaya ve hizmet kalitesinde öncü tavrını sürdürmeyi hedeflemektedir. Birçok seçkin markayı extra çarşıda hizmete açan merkez modayı uygun fiyatla buluşturmaktadır.

Alışveriş Merkezinin Çok Ötesinde

Günümüzde alışveriş merkezlerinin sayılarının giderek artmasına rağmen, sadece bulunduğu bölgeden değil tüm İstanbul’dan ziyaretçi akınına uğrayan Olivium gücünü giderek arttırmaktadır. Olivium Outlet Center türk ve dünya markalarının en uygun fiyatlarla sunulduğu fırsatlar merkezidir.Paranın gerçek değerinin belli olduğu bu merkezde, tüketicilerin alışverişin yanı sıra hayatı kolaylaştıran ve eğlence ortamı sunarak bir yaşam merkezi haline gelmiştir. Tüm dünya markaları ve yerli markalarla, tekstilden elektroniğe marketten spor giyime birçok kategoride birçok mağazalar yer almaktadır.
Müşteri memnuniyeti için geliştirdiği sayısız ücretsiz proje ise Olivium’u hesaplı alışverişi daha da cazip hale getiren bir yaşam merkezine dönüştürülmüştür. Yalnızca yerli müşteriler içinde bir kazanç ve eğlence merkezi olan alışveriş merkezinin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkesi Olivium’a davet ediyoruz.


WWW.ZEYTİNBURNUHABER.ORG