Programda konuşan Dernek Başkanı Davut Genç, 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kazasız belasız bir eğitim öğretim yılı geçirmemizi temenni ediyorum. Bu yıl dernek olarak öğrencilerimize böyle güzel bir jest yapmak istedik. Bu Kırtasiye yardımı için Bizlere fikir ve destek veren Telsiz Mahallesi esnaflarımızdan Gürkan ve Elmas Algür Kardeşilerimize çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın vatanına, bayrağına bağlı aidiyet duygusu olan öğrenciler yetişmesi için, her şeyden önce Dernek olarak onların yanında olduğunu hissettirmemiz için biz bu projemizi gerçekleştirdik. Devletimiz zaten her dönem kitap yardımı yapıyor, bizlerde katkı olarak çorbada tuzumuz olsun diye kırtasiye yardımlarını yaptık.

İnşallah bu tür girişimlerimiz şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Ben bu vesile ile destek olan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Birlikte olmanın, bir olmanın, güçlü olmanın ve bilgili olmanın en büyük etkeni eğitimdir. Eğitime her daim destek vermeliyiz dedi. 

Konuşmaların ardından ZEYDEF Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Tüm Samsunlular Dernek Başkanı olan işadamı Davut Genç ve Eğitimci Sevim Akbay öğrencilere tek tek kırtasiye hediyelerini takdim ettiler ve toplu fotoğraf çekimi ile bu hayırlı program sona erdi. 

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL