Türkiye Triko Sanayicileri Derneği (TRİSAD) başkanı Mustafa BALKUV ve yönetim kurulu üyeleri, TİM Başkan Vekili Ahmet AKBALIK, İTO Meclis Başkan Vekili Cengiz BALÇIK ve meclis üyeleri, İSO meclis üyeleri,  İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri  İhracatçıları Birliği (İTHİB) başkanı Ahmet ÖKSÜZ ve yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) yönetim kurulu üyeleri, İstanbul Sanayici İş Adamları Federasyon Başkanı Muammer ÖMEROĞLU ve yönetim kurulu üyeleri, KOSGEB İkitelli Müdürü Özay CEBECİ ve birlik üyeleri, Groz Beckert Genel Müdürü Özkan EDİRNE, KYSD, OTİAD, MESİAD, LASİAD, BATİAD, ESİAD, EGSD, TİGSAD, İNSAD, ZETSİAD başkan ve üyeleri ile TRİSAD üye İş yeri sahipleri katılım sağlamıştır. 

Ayrıca Cumhuriyet Savcısı Osman Nuri YAHŞİ ve TRİSAD onursal başkanı Güney KILDIRAN iftar yemeğini onurlandırmıştır. Zeytinburnu ilçesinden 1. Dönem emniyet müdürü Dursun ERYILDIZ, Aydınlar Ocağı genel sekreteri Mimar Süleyman ULUOCAK, Beştelsiz Camii Dernek Başkanı Turan GENÇOĞLU ve gazeteci Mehmet ALPAY iştirak etmişlerdir.

TRİSAD başkanı Mustafa BALKUV yaptığı konuşmada eğitime verilen önemi vurgulayarak TRİSAD derneği ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında 1996 yılında okulun açılış protokolünü ilk imzalayan o dönemin TRİSAD başkanı Güney KILDIRAN’ a ve İTHİB başkanı Ahmet ÖKSÜZ’e  teşekkür plaketi sunmuştur. İftar yemeğinde okul müdürü Hasan GÜNDÜZ, müdür yardımcıları ve öğretmenleriyle ev sahipliği yapmıştır. İftar yemeği sema gösterileriyle renklendirilmiştir.

ZEYTİNBURNU HABER GAZETESİ-ÖZEL