‘Başkanla Akşam Çayı’ etkinliklerinde bu yılki ilk toplantı Merkezefendi Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Başkanla Akşam çayının ikinci durağı Beştelsiz Mahallesiydi. Gümüşhaneliler Derneğinde düzenlenen programa,Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Ak Parti İlçe Başkanı Bahattin Ünver, Başkan Yardımcıları Gökhan Kasap, Zafer Alsaç, Ömer Arısoy, İlyaz Saka, birim müdürleri, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ali Faik Biçer, Rumeliler Derneği Başkanı Recep Akan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Beştelsizspor Kulüp Başkanı Naci Sert, Başkan Yardımcısı Alaaddin Çam ve Beştelsiz Muhtarı Adem Yavuz’un katıldığı ‘Başkanla Akşam Çayı’ Türk Halk Müziği Sanatçısı İsa Muslubaş’ın verdiği mini konser ile başladı.

HABERİN GÖRÜNTÜLERİ ZEYTİNBURNU TV'DE TIKLA-İZLE-1

Beştelsiz Mahallesi’nin yapılan parklar, Bilgi evi ve çeşitli düzenlemeler büyük değer kazandığını belirterek, Buz Pistini örnek gösterdi ve bir zamanlar çöpler toplanamazken biz şimdi çöpten para kazanıyoruz dedi.

Başkan Zeytinburnu’nun artık gecekondu mahallesi olmadığını hiç kimsenin gayrimenkulünü satmaması gerektiğini ve ilçemizin gittikçe büyük değer kazandığının altını çizdi.

Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın amatöre futbola destek olduklarını ve Beştelsizspor’un Başkan Naci Sert ile iyi bir çıkış yaptığını, Beştelsspor Kulübünün diğer kulüplerden farklı olarak Atletizm kolu ile Türkiye dereceler yaptığını belirtti.

HABERİN GÖRÜNTÜLERİ ZEYTİNBURNU TV'DE TIKLA-İZLE-2

Başkan Beştelsiz halkının kendisine yazılı olarak ilettiği istekleri tek tek değerlerindi kimine açıklama getirdi kimisini ise çözüm üretilmek üzere yardımcılarına iletti..Beştelsiz’deki akşam çayı müzik eşliğine yudumlanan çaylar ile sona erdi. ZEYTİNBURNUHABER.ORG-ÖZEL HABER-TAYLAN DEMİRELLİ