ZeytinburnuHaber

Zeytinburnunun En Büyük Haber Sitesi Zeytinburnu Haber

whatsapp hattımetin büfe

market

oz damla

elit yapı

sembol

sembol

inşaat
AV.FETHİ AHMET ALPARSLAN
AV.FETHİ AHMET ALPARSLAN

Biz Yaradılışı özel olan Müslüman Türk Milletiz

TÜRK Üstten Bakmaz. Mütevazı Ve Saygılıdır. Tok Gözlüdür. İkram Etmeyi Misafiri Ve Dostluğu Çok Sever. Çalışkandır. Zekidir...

Yazarlar 0 833
TÜRK Üstten Bakmaz. Mütevazı Ve Saygılıdır. Tok Gözlüdür. İkram Etmeyi Misafiri Ve Dostluğu Çok Sever. Çalışkandır. Zekidir. Aldatmaktan Ve Aldanmaktan Hoşlanmaz, Arkadaş Canlısıdır. Maddiyattan Önce Hatır Arar, Fırsat Kollamaz. Güçsüzün, Düşkünün, Kimsesizin Yanındadır. Açlığa, Sefalete Göğüs Gerer, Zorluklara Katlanır. Eşine Sahip Ve Hakimdir. Eşini Kıskanır, Kıymetini Bilir, Kendi Eşinden Başkasına Yan Gözle Bakmaz, Bakılmasınada Tahammül Etmez. Hasiyetini, Namusunu, Şerefini Korur Acizleri Kınamaz, Onları Düştüğü Çukurdan Çıkarmaya Çalışır. Sözünden Dönmez, Dönemez. Güvenilirdir, Kendisine İnananların Güvenini Asla Sarsmaz. Kimsenin Kuyusunu Kazmaz. Dümenciliği Hile Ve Tezgahçılığı Sevmez. Kabahatini Başkasına Yüklemez. Yalandan, Riyadan, Kolpacılıktan Hoşlanmaz. Disiplinlidir, Yalakalığı Sevmez. Haksızlığı Sevmez. Haksız Babasıda Olsa Sen Haklısın Demez. Davası Uğruna Gözünü Budaktan Esirgemez. Gerekirse Ölür Öldürür. Dava Yolunda Maddi Menfaati Red Eden Bir Ahlaka Sahiptir. Kutsaliyet Onun İçin Ağır Basar, Davası Yolunda Görevini Kutsal Sayar. Emanete Hiyanet Etmez Hayatı Pahasına Onu Korur Sinsice Yürütülecek Dolambaçlı İşlerden Hoşlanmaz Yüzü Ak Alnı Açıktır. Hoş Görülüdür Kin Tutmaz Ailesine Bağlıdır Büyüklerine Saygılı Küçüklerine Şefkatlidir Hısım Akrabasına Değer Verir.

TÜRK Savaşta Amansızdır. Kahramanlığı Eşsizdir. Müdafasıza Merhametlidir. Kadına, Çocuğa, İhtiyara Hakaret Etmez. Düşman Olsalar Bile Onları Korur.

TÜRK Ölümden Korkmaz. Karşı Tarafın Dehşetinden Yılmaz. Arkadan Vurmaz. Boyun Eğmez. Kesinlikle Esir Olmaz. Seve Seve Ölüme Gider. Kanının Son Damlasına Kadar Savaşır.

TÜRK Menfaatperestleri Kınar. Cimriye Cibiliyetciz Gözüyle Bakar, Hilekâra Yüz Vermez. Yalancılardan, Döneklerden, Kıvıranlardan, Nefret Eder. Dişisini Kıskanmayana Domuz Gözüyle Bakar Sahtekarları Adam Saymaz Maddi Menfaat İçin Yüze Gülene Köpek Der.

TÜRK Entrika Çevirmez, Çelme Takmaz, Ayak Oyununlarından Anlamaz İçi Başka Dışı Başka Değildir.

Türk Milli Menfaatleri Şahsi Menfaatten Önde Tutar. Yıkıcı Bölücü Faliyetlerin Üzerine Üzerine Gider Milli Kültür Ve Benliğini Herşeyden Önde Tutar

TÜRK Milli Şahsiyetini Dünyaya Kabul Ettirmek İçin Yaşar.

İmdi...

Milliyetçilik Ayıp Öyle mi?

Almana Alman Milliyetçiliği Rusa Rus Milliyetçiliği İngilize İngiliz Milliyetçiliği Fransıza Fransız Milliyetçiliği Çinliye Çin Milliyetçiliği

Ayıp Değil

TÜRK'ün TÜRK Milliyetçiliği Yapması Ayıp Öyle mi?

Hadi Ordan !!

Yukarda Saymaya Çalıştığım Şu Mübarek Milletin Milliyetçisi Olmanın Neresi Ayıp?

Bence Bu Aziz Milletin Milliyetçiliğini Yapmamak Ayıptır.

BİZ YARADILIŞI ÖZEL OLAN; MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİYİZ!

Milliyetçi Düşüncemizle Varlığımızı Koruyacağız

Dünyadaki Sermaye Sınıfı Çok Uluslu Şirketleri Kuranlar Masonlar Ve Dahi Saymadığım Saymayada Tenezzül Etmediğim Zümreler Uğraşa Dursun Bizde Boş Durmayacağız Yılmadan Yıkılmadan Soyumuza Has Cesaret Ve Azimle Çalışacağız Çağların Üstünden Sıçrayarak Çağın En Önüne Geleceğiz. Bu Şuuru Azimle Sürdürmekten Ayrılmayacağız Bu Konudaki Ciddiyetimiz Uykuda Bile Gevşemeyecek!

KARTAL GİBİ BAKACAK,

BOZKURT GİBİ DURACAGIZ!

Kendi Milletine, Milletinin Değerlerine, Yabancılaşmışlara inat.

BAŞARACAĞIZ

BAŞARACAĞIZ

BAŞARACAĞIZ..!

Not: 19 Mayısa İthafen

Yorum Yaz
Facebook Yorum Yaz
yukarı çık