ZeytinburnuHaber

Zeytinburnunun En Büyük Haber Sitesi Zeytinburnu Haber

whatsapp hattımetin büfe

market

oz damla

elit yapı

sembol

sembol

inşaat
ADEM TOPAL
ADEM TOPAL

BÜYÜK MİLLET BU İŞTE

Ey büyük Millet, Seni tebrik ediyor saygıyla selamlıyorum. Allah seni aziz edecekse ki ümidim edecek, bunun için lazım olan feraseti ...

Yazarlar 0 117

Ey büyük Millet, Seni tebrik ediyor saygıyla selamlıyorum. Allah seni aziz edecekse ki ümidim edecek, bunun için lazım olan feraseti de elbette sana verecektir. Ve gördük ki sende bu feraset fazlası ile var. nAllah senden razı olsun, izzetini ve şerefini yüceltsin. Bir önceki yazımda bazı şeylere işaret etmiştim tekrara gerek yok. 
Evet, artık müsterih bir şekilde işimize bakabiliriz. Yeni Türkiye’nin mimarı Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan ve de devlet adamlığı ile politikacılık arasındaki farkı heykelleşmiş örneği olan Sayın Devlet Bahçeli inşallah işbirliğine devam ederek büyük devleti inşa edecek. 

Bizde göğsümüzü gere gere dolaşacağız dünyada. Ak parti bu sonuçları inşallah doğru değerlendirir. Yoksa onun içinde tarihteki diğerlerinin akıbeti gibi bir akıbet bekler.
Şimdi önümüzdeki mart ayında mahalli seçim var.  Eğer ki yeterli ders alınmazsa hezimet kaçınılmazdır. Aynı üniversiteden mezun olduğumuz eski Erzincan Milletvekili Tevhid Karakaya’ya,  Refah Partisini iktidara belediyeler getirdi ve eğer sizi iktidardan ederse belediyeler edecek demiştim. Ben Türkiye’nin pek çok şehrine seyahat eden bir insanım,  Gözlemlerim Türkiye’nin geneli içindir. 

Kimseyi şahıs olarak kast etmiyorum. Reisin metal yorgunluğu dediği şey belediyelerde en üst düzeyde yaşanıyor.  Güzel bir isim olan Beyaz Masa uygulaması artık işlevsiz kalmış durumda, Başkanlar halka mesafeli ve uygulamalar ile ilgili çok yoğun şikâyetler var.  Eğer dikkate alınmazsa parti için çok geç olur. Benim partici olmadığımı tanıyanlar bilir ben dostum ;
Dost ise acı söyler. Darılıp kızmak yerine şapkayı önüne koyup salim akılla değerlendirme yapılmalı.Ben  ise şimdiden uyarıyorum.

 
 

Yorum Yaz
Facebook Yorum Yaz
yukarı çık