• CHP Kadın Kolları Evlatlarımız için sokağa çıktı
 • Sağlıklı Yaşam İçin “Organik” Halk Pazarı
 • Yanan Bina Kartopu Oynamalarına Engel Olmadı
 • Zeytinburnu'nda Uyuşturucu ile Mücadele Seferberliği
 • Zeytinburnu'nda işadamını gasp edenler yakalandı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

Mesudiyeliler Derneği ve Çanakkale-Foto

İstanbul Mesudiyeliler Derneği, Beykoz Lojistik Meslek Yüksel Okulu Salonunda Prof. Dr. İbrahim Öztek Çanakkale - Gelibolu Savaşlarını kapsayan "Gazi Mustafa Kemal ve Çanakkale Destanı" konulu konferans gerçekleştirdi.
24 Mart 2011 Perşembe 15:05


İstanbul Mesudiyeliler Derneği, Beykoz Lojistik Meslek Yüksel Okulu Salonunda Prof. Dr. İbrahim Öztek Çanakkale - Gelibolu Savaşlarını kapsayan "Gazi Mustafa Kemal ve Çanakkale Destanı" konulu konferans gerçekleştirdi.Çanakkale Şehitlerini anma programları kapsamında yapılan etkinliğe katılan Mesudiyeliler Beykoz Lojistik Yüksel Okulu Salonunu doldururken, bazı Mesudiyeli Milletvekili Aday Adayları da konferansa katıldı.

İstanbul Mesudiyeliler Derneği Başkanı Süleyman Uluocak yaptığı açılış konuşmasında, toplantının iki bölümden olacağını, 1. bölümde Çanakkale Haftası münasebeti ile Mesudiyeli hemşiremiz Prof. Dr. İbrahim Öztek'in konferansı, 2. bölümde ise Mesudiyeli Milletvekili Aday Adayı olan hemşerilerimizin mikrofondan kendilerini siyasi konuşmalara girmeden tanıtmalarına olanak tanınacağını belirterek tüm katılımcılara tek tek teşekkür etti.

Konferansa, eski Ordu Valisi Mustafa Malay, eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Fikret Boztepe, Mesudiye Vakfı Başkanı Sezgin Özüpek, Beykozlu Ordu-Mesudiyeliler Dernek Başkanı Fazlı Coşkun, Köy Dernek Başkanları, bazı Belediye Meclis Üyeleri ve birçok Mesudiyeli katılırken, CHP İstanbul Milletvekili Adayları Oktay Ekşi, Yamen Uzun, Yekta Aydın, Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayı İskender Yaman ve DP İstanbul Milletvekili Adayı Mehmet Özdemir'de diğer katılımcılar oldular.

Prof. Dr. İbrahim Öztek'in başarılı sunumundan sonra, eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Orgeneral Fikret Boztepe ve eski Ordu Valisi Mustafa Malay'ın selamlama konuşmalarından sonra, oturumun ikinci bölümüne geçildi.Bu bölümde, Oktay Ekşi, Yamen Uzun, Yekta Aydın, Mehmet Özdemir ve İskender Yaman Mesudiyeli İstanbul Milletvekili Aday Adayları olarak kendilerini tanıtan kısa selamlama konuşmaları yaptılar. Mikrofona gelen tüm konuşmacılar öncelikle Gazi Mustafa Kemal ve Çanakkale Destanı konulu sunumun sahibi Prof. Dr. İbrahim Öztek'i tebrik ederek sözlerine başladılar.

İki bölümden oluşan oturumun bitiminden sonra Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulunun hazırladığı ikram için okulun öğrenci yemekhanesine geçildi. İkram süresince serbest sohbet etme şansı bulan Mesudiyeliler daha sonra Beykoz Jojistik Meslek Yüksek Okulundan ayrıldılar. DOĞUŞHABERPaylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar1
 • Onay Bekleyenler0

YAZILAN YORUMLAR

 • Teşekkür ederim. / Mimar Süleyman Uluocak - Mesud / 2011-03-26 19:04:00
  MESUDİYELİLER DERNEĞİ'nin düzenlediği Beykoz Lojistik Meslek Yüksek Okulunda "GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ve ÇANAKKALE ZAFERİ" Konulu Panelimize katılan, katkı koyan ve Panelimizin duyurusunu yapan Zeytinburnuhaber ailesine teşekkür ederim. Saygılarımla... Mimar Süleyman Uluocak Mesudiyeliler Dernek Başkanı

DİĞER HABERLER

 • AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı Temayüle tam kadro katıldı

  AK Parti Zeytinburnu Teşkilatı Temayüle tam kadro katıldı

  AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 3 bölgede 1165 milletvekili aday adayı için temayül yoklaması yaptı. Zeytinburnu’ndan Temayül Yoklamasına 12 Milletvekili Aday Adayı katıldı.

 • Perihan Togay’a AK Teşkilattan tam destek

  Perihan Togay’a AK Teşkilattan tam destek

  Uzun Yıllardır Zeytinburnu’nda AK Parti Teşkilatının içinde aktif görev alan hanımefendi kişiliği ile tüm ilçenin takdirini toplayan Perihan Togay 2.Bölden Milletvekili Aday Adayı oldu.

 • AK Parti Zeytinburnu Şubat Ayı Danışma Meclisi

  AK Parti Zeytinburnu Şubat Ayı Danışma Meclisi

  AK Parti Zeytinburnu İlçe Teşkilatı Şubat Ayı Danışma Meclisini geniş bir katılımla Kazlıçeşme Kültür merkezine yaptı.

 • Mustafa Sarıgül CHP ilçe örgütünü ziyaret etti

  Mustafa Sarıgül CHP ilçe örgütünü ziyaret etti

  CHP Genel Merkezinin aldığı ön seçim kararı sonrası örgütlerde yaşanan adaylık açıklamalarının ardından CHP Zeytinburnu İlçe Örgütünü ziyaret eden Mustafa Sarıgül üyelerinin kendisini aday görme isteklerine karşı “ hafta sonu sayın Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşeceğini”belirterek cevapladı..

 • Gökhan Arat’a Milletvekilliği için tam destek

  Gökhan Arat’a Milletvekilliği için tam destek

  Zeytinburnu, İstanbul’un en genç Milletvekili Adayını Meclise göndermek için Kollarını sıvadı. CHP’li köklü bir aileden gelen Gökhan Arat Gençlik Kolları Kontenjanından Meclise girebilecek şansı en yüksek adaylardan biri…

 • Şinasi Öktem; Örgütlü Halk Yenilmez

  Şinasi Öktem; Örgütlü Halk Yenilmez

  CHP İstanbul İl Başkanı, Ümraniye Belediye Başkanı, 23 Dönem Milletvekilliği yaptığı süreçlerde hayata geçirdiği önemli projelerinden birkaçını basın mensuplarıyla paylaşan CHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Aday Adayı Şinasi Öktem, İşte, ilk örnek olmanın sancılarıyla uygulanmış, bilgi ve bilinçle sürdürülmüş birkaç çalışma. Ne demişler; ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” dedi.

 • Birol Aydın: AK Parti Modern Hokkabazlık yapıyor

  Birol Aydın: AK Parti Modern Hokkabazlık yapıyor

  Saadet Partisi Zeytinburnu İlçe Başkanlığı Mahalle muhtarları ve STK temsilcilerini Ziya Şark sofrası Zeytinburnu şubesinde bir araya getirdi.

 • Şehit Şerife Bacı'yı Anma Programına Başeskioğlu Damgasını vurdu

  Şehit Şerife Bacı'yı Anma Programına Başeskioğlu Damgasını vurdu

  Kurtuluş Savaşı’nın unutulmaz kahramanlarından Şehit Şerife Bacı, Zeytinburnu’nda düzenlenen “İstiklal Yolu Kahramanları ve Şehit Şerife Bacı” konulu anma programı ile anıldı. Geceye Kastamonuluların Ağabeyi Eski Bakan MHP İstanbul Milletvekili Murat Başeskioğlu Mhürünü vurdu.

 • Kılıçdaroğlu Karadenizlilerle Kahvaltıda buluştu

  Kılıçdaroğlu Karadenizlilerle Kahvaltıda buluştu

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde Karadeniz sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi.

 • Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı

  Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı

  Kütahya Vali Yardımcısı Hüdayar Mete BUHARA Ak Parti İstanbul 2. Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığını resmileştirdi.

 • Kod Adı K.O.Z'a AK Partililer akın etti

  Kod Adı K.O.Z'a AK Partililer akın etti

  Yapımcılığını Parantez Yapım / Uğur Yalçınkaya & Kazım Albayrak’ın üstlendiği “Kod Adı K.O.Z.” vizyona girdi. Filmin Vizyona girmesinin ardından AK Partililer filme akın etti.

 • Kemal Baz, AK Parti'den aday adayı oldu

  Kemal Baz, AK Parti'den aday adayı oldu

  Büyük Birlik Partisi Zeytinburnu eski i ilçe Başkanı Kemal Baz AK Parti İstanbul 2.Bölgeden Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı.

 • CHP Zeytinburnu Kadın Kollarından Özgecan’ın katillerine lanet

  CHP Zeytinburnu Kadın Kollarından Özgecan’ın katillerine lanet

  CHP Zeytinburnu Kadın Kollarında yönetim el değiştir. Yeni Kadın Kolları Başkanlığına Yaşam Orak getirildi.Çiçeği burnunda Başkan İlk Basın açıklamasını 14 şubat Sevgililer Gününde daha 19 Yaşında zalimce katledilen Özgecan Aslan’ın anısına yaptı. İşte O Açıklama..

 • Hasan Başak, 2. Bölge CHP Milletvekili aday adayı

  Hasan Başak, 2. Bölge CHP Milletvekili aday adayı

  CHP 2. Bölge Milletvekili aday adayı Hasan Başak Adaylık açıklamasını Zeytinburnu İlçe Başkanlığında geniş bir katılımla yaptı

 • Başeskioğlu Merkez Sağa ne oldu sorusuna cevap verdi

  Başeskioğlu Merkez Sağa ne oldu sorusuna cevap verdi

  MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, 7 dönemdir kesintisiz olarak mecliste olan tek siyasetçi. ANAP’ta siyasete başlayan Başesgioğlu’nun ikinci en uzun durağı iki farklı bakanlık da yaptığı AK Parti’ydi.

 • Saadet Zeytinburnu Seçim için start verdi

  Saadet Zeytinburnu Seçim için start verdi

  Saadet Partisi Zeytinburnu teşkilatı durdurak demeden çalışmalarına devam ediyorİlçe divanlarının yanısıra mahalle divanları ile de secimlere hazırlıklarını sürdürüyor.

kullan
ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

48.8%

8.3%

8.3%

6.2%

28.4%

HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan
kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan
kullan

kullan