• Analog Sistemle Çekilmiş 18 Yıllık Fotoğraflar Sanatseverlerle Buluştu
 • Zeytinburnu Belediye Meclisi Kasım Ayı 2.Birleşim
 • Necip Fazıl Kitabı Çıktı
 • Zeytinburnu'nda 21 Kaçak Yakalandı
 • Zeytinburnu’nda Kültür Sanat Sezonu Açtı
SICAK HABER
Karakter Boyutu :

ZEYTİNBURNU LİMAN İŞLETMECİLİĞİ

1998 yılında üst düzeyde gelişmis olan Bavul ticaretine yönelik sefer yapan gemiler için
01 Ağustos 2010 Pazar 13:32
TDİ İstanbul Limanı Karaköy ve Salıpazarı iskelelerinin yeterli olmaması üzerine, DTO'nın girişimi ve Denizcilik Müsteşarlığının izni ile ZEYPORT A.Ş. kurulup, 1999yılı mayıs ayında liman hizmete açılmıştır. Bavul ticareti pazarına yönelik olarak, yolcu / Ro-Ro gemilerine hizmet veren limanımızdan Ukrayna limanlarına düzenli seferler yapılmaktadır Bunun yanında İstanbul Valiliğinin kararı gereği, boğazlardan transit geçen ve İstanbul liman sınırları içerisinde demirleyen gemilerle Acente motorları teması, tek nokta olan Zeyport'tan yapılmaktadır Zeyport'ta;, Liman Başkanlığı Denet Memurluğu, Gümrük ve Muhafaza Müdürlüğü, Saymanlık veznesi, Deniz Polisi Pasaport Polisi, Sahil sıhhiye birimleri görev yapmakta olup, mükelleflerin kamu kuruluşları nezdinde tüm işlemleri aksatılmadan yerine getirilmektedir İSO 9001:2000 belgesine sahip limanda Kalite, Yönetim Sistemi şartlarından taviz verilmeden, müşteri memnuniyetini sağlayarak, Ülke ekonomisine katma değer yaratacak turizm, yolcu limanı alanlarında öncü firma olmak temel hedefindedir İletişim Bilgileri ADRES :Sahil Kennedy Caddesi Liman Sokak Zeytinburnu / İSTANBUL TEL : 0212 - 6799001 ( Pbx ) FAX : 0212 - 6799000Paylaşmak Güzeldir!
Facebook'ta Paylaş


Twitter'da Paylaş

Bu Habere Sende Yorum Yaz..
Yükleniyor...
Sen de görüşünü belirt!
 • Yorumlar0
 • Onay Bekleyenler0

DİĞER HABERLER

 • Zeytinburnu'nda 'Kaçak Göçmen' Operasyonu

  Zeytinburnu'nda 'Kaçak Göçmen' Operasyonu

  Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri yurt dışına kaçak yollarla götürülmek istenen 6’sı çocuk 63 sığınmacıyı yakaladı.

 • Zeytinburnu açıklarında Denizinin Ortasında İnsanlık Dramı

  Zeytinburnu açıklarında Denizinin Ortasında İnsanlık Dramı

  Zeytinburnu açıklarındaki kuru yük gemisinin bordasında “Help” yazısını fark eden sivil toplum örgütü Genç Denizciler ve Dayanışma Derneği (GEDDAD), gemideki insanlık dramını ortaya çıkarttı.

 • “Şu Anda Biz 37 Yemiyoruz, 37 Tane Atıyoruz”

  “Şu Anda Biz 37 Yemiyoruz, 37 Tane Atıyoruz”

  Zeytinburnu Belediyesi Buz Hokeyi Takımı, Al Jazeera Türk’e konuk oldu. Takımın kuruluş hikayesini anlatan sporculardan Faruk Günel, “Eskiden 37 yiyorduk, şu anda 37 tane atıyoruz.”dedi.

 • Yazar Ayda Çayır: “Düş Denizi İnandığın Kadar Gerçektir”

  Yazar Ayda Çayır: “Düş Denizi İnandığın Kadar Gerçektir”

  Yazar Ayda Çayır, Zeytinburnu Bilgi Evleri’nde katıldığı Gençlerle Baş Başa Sohbetleri’nde “Düş Avcısı” adlı kitabını tanıttı. “Düş Denizi'ne gitmek için iki şart var” diyen Çayır, “Mutlaka önceden oraya gitmiş birinin bu ülkeden sizi haberdar etmesi gerek.”diye konuştu.

 • Zeytinburnu Belediyesi'nden Öğrencilere Diş Bakım Seti

  Zeytinburnu Belediyesi'nden Öğrencilere Diş Bakım Seti

  Zeytinburnu Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, ilçede bulunan 13 ilkokulda dağıtacağı yaklaşık 20 bin adet diş fırçası ve diş macununu ilk olarak Haluk Ündeğer İlkokulu öğrencilerine hediye etti.

 • Engelli Çocuklar Diş Sağlığı Kontrolünden Geçti

  Engelli Çocuklar Diş Sağlığı Kontrolünden Geçti

  Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi işbirliğiyle düzenlenen “Sağlıklı Dişlerle Gülümse Geleceğe” projesi kapsamında engelli vatandaşlar diş kontrolünden geçirildi.

 • Zeytinburnu'nda Trafik Kazası 1 Yaralı

  Zeytinburnu'nda Trafik Kazası 1 Yaralı

  Zeytinburnu’nda kontrolden çıkan kamyon önce bariyerlere, ardından da tabela direğine çarptı.

 • İstanbul'da Lodosun Etkisi Devam Ediyor

  İstanbul'da Lodosun Etkisi Devam Ediyor

  İstanbul'da, iki gündür etkili olan şiddetli lodos bu sabah devam ediyor. Şiddetli lodos nedeniyle İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) seferleri iptal edildi.

 • Engelli Vatandaşlar Diş Sağlığı Kontrolünden Geçti

  Engelli Vatandaşlar Diş Sağlığı Kontrolünden Geçti

  Zeytinburnu Belediyesi Aile Kadın Destekleme ve Engelliler Merkezi (AKDEM) ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi işbirliğiyle düzenlenen ‘Sağlıklı Dişlerle Gülümse Geleceğe’ projesi kapsamında engelli vatandaşlar diş kontrolünden geçirildi.

 • Onaltı Dokuz Hükümet Programına giriyor

  Onaltı Dokuz Hükümet Programına giriyor

  Tarihi kentlerde imar politikasının dikey değil yatay bir yapılaşma üzerine olması sağlanacak. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun, “silüet” tartışmalarına gönderme olarak yorumlanan, “doğal güzellikleri ve tarihi eserleri gölgede bırakacak tek bir belediye uygulaması görmek istemiyorum” mesajı programın şehircilik projeleriyle ilgili bölümüne temel oluşturacak.

 • Murat Edip Akyol Hayata veda etti

  Murat Edip Akyol Hayata veda etti

  Kazak Türkleri Camiasının duayen fotoğrafçısı Murat Akyol yüksek tansiyona bağlı olarak geçirdiği beyin kanaması sonucu hayata veda etti.

 • Altmış Yıllık Domates Tohumu Takas Edildi

  Altmış Yıllık Domates Tohumu Takas Edildi

  Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Tohum Takas Şenliği’ne 60 yıllık domates tohumu damga vurdu. Elazığlı bir gönüllü vatandaşın ninesinden kalma domates tohumunu hediye ettiği Zeytinburnu Tıbbi Bitkiler Bahçesi, 60 yıllık domates tohumunu mısır ve biber tohumuyla takas etti.

 • Zeytinburnu Bilgi Evi’nde Öğretmenler Hizmetiçi Eğitimden Geçti

  Zeytinburnu Bilgi Evi’nde Öğretmenler Hizmetiçi Eğitimden Geçti

  Zeytinburnu Belediyesi, bilgi evi öğretmenlerinin gelişimine ve eğitimine katkıda bulunmak amacıyla hizmet içi eğitim seminerlerine başladı. “Öğrencileri Okuyamayan Öğrencileri de Okutamaz” adlı seminerin ilk konuğu Sait Çamlıca oldu.

 • Elazığ Camiası Kemal Amcasını kaybetti

  Elazığ Camiası Kemal Amcasını kaybetti

  Zeytinburnu Elazığ camiası Yüksel Tekstil’in sahibi ve Yönetim Kurulu Başkanı, 1980 yılı öncesi MHP Eminönü İlçe Teşkilatı Başkanı Kemal Demirtaş hayata veda etti.

 • Kent Konseyine Emniyet ağırlıklı şikayetler damga vurdu

  Kent Konseyine Emniyet ağırlıklı şikayetler damga vurdu

  Zeytinburnu Kent Konseyi 16.Olağan kongresi Kazlıçeşme Kültür Merkezinde çok kalabalık bir heyet ile yaptı.

 • Zeytinburnu Bilgi Evi’nde Öğretmenler Hizmetiçi Eğitimden Geçti

  Zeytinburnu Bilgi Evi’nde Öğretmenler Hizmetiçi Eğitimden Geçti

  Zeytinburnu Belediyesi, bilgi evi öğretmenlerinin gelişimine ve eğitimine katkıda bulunmak amacıyla hizmet içi eğitim seminerlerine başladı. “Öğrencileri Okuyamayan Öğrencileri de Okutamaz” adlı seminerin ilk konuğu Sait Çamlıca oldu

ÖNE ÇIKAN HABERLER
kullan

Sitemizi Nasıl buldunuz?

47.6%

8.3%

8.4%

6.1%

29.6%

HAVADURUMU
Namaz Vakitleri
kullan
kullan

kullan

kullankullan


kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan

kullan
kullan

kullan